Про внесення змін в розпорядження голови Новоушицької районної ради від 12.02.2018р., №1-р “Про скликання 17 сесії районної ради”

 

 


УКРАЇНА

НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 лютого 2018 року № 3 - р

смт Нова Ушиця

Про внесення змін в розпорядження голови

Новоушицької районної ради від 12.02.2018р.,

№1-р “Про скликання 17 сесії районної ради”

 

Керуючись пунктом 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 15 регламенту Новоушицької районної ради внести зміни в розпорядження голови Новоушицької районної ради від 12.02.2018р., №2 “Про скликання 17 сесії районної ради” виклавши його в новій редакції :

 

1. Скликати вісімнадцяту сесію районної ради сьомого скликання з 13 березня 2018 року.

2. Провести пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 15 березня 2018 року о 10 годині у смт Нова Ушиця, у приміщенні районної ради

3. На пленарне засідання районної ради запросити голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, депутатів обласної ради, представників засобів масової інформації, сільських та селищного голів, керівників підприємств, установ і організації за списком.

4. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Зваричуку В.В., оприлюднити повідомлення про скликання сесії районної ради на сайті Новоушицької районної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної ради                                                                        О.Проциш

Top