Шановні жителі Новоушиччини!

images У лютому 2014 року Україна і весь світ стали свідками жорстокості політичного режиму і нестримної, відчайдушної боротьби українців, відданих патріотів за європейське майбутнє української держави, за гідне життя для наступних поколінь. 
    20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. За бажання жити у новій вільній країні, за нашу з вами свободу, віддали життя кращі сини України – герої Небесної Сотні. 
    Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 особи, після 21 лютого – ще 18. 
    Сьогодні ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв Небесної сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи. Вони - перші, хто став на шлях боротьби, яка продовжується і сьогодні. 
    Вічна, світла пам’ять героям Небесної Сотні – цим мужнім хлопцям нашої держави, які стояли до останнього, – за дітей і батьків, за кожного з нас. Убиті в столиці герої мають стати прикладом для кожного свідомого українця, зразком мужності і сили духу. 
    Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть у народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!» 

З повагою
голова районної ради 
голова районної державної адміністрації
Олександр Проциш
 Юрій Танасійчук
Top