Засідання колегії райдержадміністрації

2018.02.20  2018.02.20 1    3 питання порядку денного розглянули члени колегії райдержадміністрації, у якій приняв участь голова районної ради Проциш О.Д.
    Про підсумки соціально-економічного розвитку Новоушицького району за 2017 рік інформували перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Л.Бурденюк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації С.Стрілецький. 
    Протягом 2017 року районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито необхідних заходів щодо впровадження економічних реформ у районі, забезпечення його комплексного розвитку, належного життєвого рівня населення та збереження стабільної суспільно-політичної ситуації. 
    Детальніше із виконанням програми можна ознайомитись за посиланням
    Інформацію про виконання районного бюджету за 2017 рік надала начальник управління фінансів райдержадміністрації Л.Громяк. Ознайомитись можна за цим посиланням
    Виконання загального фонду районного бюджету за 2017 рік по доходах становить 137021,3 тис.грн, по видатках - 136378,0 тис.грн з перевищенням доходів над видатками у сумі 643,3 тис.грн. Виконання спеціального фонду районного бюджету за 2017 рік по доходах становить 1639,6 тис.грн, по видатках - 1526,1 тис.грн з перевищенням доходів над видатками у сумі 113,5 тис.грн. Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік буде подано районній раді для розгляду та прийняття відповідного рішення. 
    Про програму підвищення енергоефективності у Новоушицькому районі на 2018-2022 роки інформувала начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Л.Бурденюк. Програма підвищення енергоефективності у Новоушицькому районі на 2018-2022 роки орієнтована на підвищення ефективності і зменшення обсягів використання паливно-енергетичних ресурсів населенням, закладами бюджетної сфери та об’єктами комунальної власності. 
    Метою програми є консолідація зусиль для реалізації комплексу заходів з модернізації систем енергозабезпечення в усіх секторах життєдіяльності району, скорочення втрат тепла та електричної енергії, заощадження коштів на утримання та експлуатацію житла, закладів бюджетної сфери та об’єктів комунальної власності, відхід від газової залежності та використання нетрадиційних джерел енергії. 
   З усіх питань прийнято відповідні рішення. 

    20.02.2018 

Top