Дорогі жінки! Любі матері, доньки, дружини,  наші берегині!

 Без названия    Прийміть найщиріші вітання з чарівним святом 8 Березня.
Цього весняного дня, наповненого ароматом квітів і любові, ми вклоняємось Жінці, яка осяває світ своєю чудотворною красою і ніжністю, запалює в серцях кохання, надихає на благородні вчинки, прикрашає життя неповторною гармонією.

      Сьогодні ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток Новоушицького району  і всієї країни. Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом сімейного затишку.

      Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. Ви теплом, добром і ніжністю прикрашаєте наші дні, утверджуєте наші успіхи і підтримує у тяжкі хвилини. Ви надихаєте нас, допомагаєте ставати кращими, добрішими, впевненішими в собі.

      Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, вічної молодості і краси, ніжності і чарівності, великого земного щастя та гарного весняного настрою! .

      Міцного вам здоров’я та Божого благословіння,  гармонії на душі, сонця на серці, здійснення усіх особистих та професійних планів і задумів, спокою, любові та затишку у ваших домівках.

З повагою

   

голова районної ради

голова районної державної адміністрації

Олександр Проциш

Юрій Танасійчук

Top