Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

      2018.04.26 726 квітня відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації, у якій прийняв участь голова районної ради Проциш О.Д. 
    Про підсумки проходження опалювального сезону 2017/2018 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року проінформував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Д.Бідний. Він зазначив, опалювальний сезон 2017/2018 року пройшов на належному рівні. Зривів в роботі закладів освіти, культури і медицини району не було. 
    З питаннями підготовки до проведення оздоровчої кампанії 2018 року в районі і про розвиток олімпійських видів спорту проінформували завідуюча сектором освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації В.В.Пресліцька-Юнчик і начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради М.М.Власова. 
    Вони зазначили, що на сьогодні проводиться необхідна організаційна робота щодо своєчасної підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року, розроблено заходи. Педагогічними працівниками навчальних закладів створено банк даних дітей пільгових категорій, проводиться роз’яснювальна робота серед дітей та батьківської громадськості. Питання щодо організації та проведення оздоровчої кампанії розглядалось на нараді керівників навчальних закладів, проведено нараду для керівників пришкільних таборів з денним перебуванням. У 2018 році відпочинком охоплюватимуться учні загальноосвітніх шкіл шляхом залучення їх до пришкільних таборів з денним перебуванням. Визначено планові показники фінансування оздоровчої кампанії. 
    

    26.04.2016 

Top