У січні-квітні 2018 року послугами Новоушицького районного центру зайнятості скористалися 495 безробітних громадян

З початку року про потребу у кваліфікованих працівниках в районі службу зайнятості поінформували 49 роботодавців.

У січні-квітні 2018 року в базі даних Новоушицького районного центру зайнятості налічувалось 177 вакансій. Середній розмір оплати праці становив 3841 грн.

Майже 75% вакансій припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані бухгалтери, кухарі, водії автотранспортних засобів, слюсарі, контролери, інженери комп’ютерних систем, перукарі, манікюрники, фармацевти, провізори, юристи. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, кухонні працівники, вантажники, мийники посуду та інші.

Завдяки співпраці роботодавців та служби зайнятості 65 % вакансій було укомплектовано.

Всього отримали роботу за сприяння служби зайнятості 124 особи, в тому числі 97 зареєстрованих безробітних. Крім того, 53 особи були залучені до робіт тимчасового характеру, на оплату праці яких роботодавцями витрачено кошти в сумі 71,34 тис грн..

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центру зайнятості професійне навчання проходили 30 осіб.

У квітні поточного року укладено договір з Новоушицькою ОТГ щодо організації громадських робіт для безробітних, для залучення яких створено 22 тимчасових робочих місця.

Працевлаштовано з наданням роботодавцям компенсації ЄСВ 3 безробітних.

До відома: Станом на 1 травня 2018 року актуальними були 37 вакансій, на одну вакансію претендувало 7 безробітних. Серед безробітних 43,4% складали жінки, 28,9% – молодь віком до 35 років, 46,5 % безробітних належали до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, з них 59 осіб з обмеженими можливостями, 78 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 442 особи.

 

Інформація надана Новоушицьким районним центром зайнятості.  

 

 

 


 

 

Top