Наша чемпіонка

Сьогодні, 18 травня у приміщенні районної ради2018.05.18 3 відбулася цікава зустріч. До Нової Ушиці завітала наша землячка, відома спортсменка, дворазова чемпіонка Європи з карате в індивідуальній та командній першостях Катерина Крива. 
     «Хто хоче багато досягти – повинен ставити високі цілі», – так можна сказати про нашу чемпіонку, адже її успіхи – це результат таланту і наполегливої праці. Вона ще з дитинства почала захоплюватися спортом. У віці 11 років почала відвідувати секцію карате у Новоушицькій ДЮСШ і сьогодні спортсменка не може уявити свого життя без спорту. 
    Її перший тренер В.Андроняк для неї завжди був взірцем, а зараз Катерина і сама займається тренерською діяльністю у спортивному клубі «Самурай» (м.Львів): вчить і виховує більше 60 діток віком від 4 до 12 років. Та й для юних спортсменів новоушиччини Катерина також є взірцем та особистим прикладом. 
    Зустріч пройшла у невимушеній і вільній атмосфері. Катерина не зважаючи на усі свої відзнаки надзвичайно щира і відверта дівчина, яка не забуває свого коріння та походження. 
    Бажаємо чемпіонці нових спортивних та життєвих перемог, успіхів у всіх звершеннях. 

    18.05.2018 

Top