Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

2018.05.24 1Голова Новоушицької районної ради Проциш О.Д приняв участь у черговому засіданні колегії районної державної адміністрації. 
    Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року проінформував начальник відділу доходів управління фінансів районної державної адміністрації Н.Савіцька. Вона зазначила, що протягом І кварталу 2018 року бюджети всіх рівнів в районі виконані. 
    ТВО начальника відділення поліції В.Коверда проінформував присутніх про стан забезпечення законності та правопорядку на території району. Зазначив, що протягом І кварталу 2018 року до чергової частини Новоушицького відділення поліції Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області надійшло 512 заяв і повідомлень громадян, 537 – за аналогічний період 2017 року, з яких з ознаками кримінального правопорушення 76, за аналогічний період минулого року - 67. 
    На завершення члени колегії заслухали інформацію головного спеціаліста управління Держпродспоживслужби в районі І. Гринишина щодо стану епізоотичної ситуації в районі та здійснення державного контролю за безпечністю харчових продуктів. 
    Він зазначив, що за поточний період 2018 року епізоотична ситуація в районі залишається стабільною, контрольованою. Показники захворюваності на антропозоонозні та зоонозні інфекції знаходяться на рівні середньо-обласних та нижче. 
    Стабілізувалася епізоотична ситуація із сказу. За чотири місяці 2018 року випадків цього захворювання серед свійських та диких тварин не зареєстровано. Також проводилася активна робота з профілактики АЧС в районі. 
    Посадовець наголосив, що відповідно до нового законодавства незабаром перевірки суб’єктів господарювання проводитимуться без попередження. Планується здійснювати перевірки із застосуванням засобів відео фіксації. 
    За результатами розгляду питань, на засіданні колегії райдержадміністрації, будуть прийняті відповідні рішення. 

    24.05.2018 

Top