Ювілейний концерт

 2018.05.25 12018.05.25. 2У 1968 році, 50 років тому, для юних талантів свої двері відчинила Новоушицька дитяча музична школа. Одразу після відкриття тут налічувалося близько 60 учнів, а сьогодні понад 240 дітей із Нової Ушиці та району відвідують заняття у музичній школі. Вся історія цього мистецького закладу є яскравим прикладом відданості своїй професії безмежно закоханих у музику людей. У школі працює 15 вчителів 6 із яких є випускниками цієї школи, вони вкладають всю свою душу у роботу. 
    З нагоди 50-річчя Новоушицької дитячої музичної школи, 25 травня у приміщенні будинку культури і мистецтв відбувся ювілейний концерт із насиченою програмою подарунками та привітаннями. Сторінки історії та привітання чергувалися на святі з виступами найкращих учнів. Разом з учнями в концерті взяли участь викладачі школи та запрошені випускники-професіонали. 
    Ансамблі бандуристів, скрипалів, гітаристів, різні фортепіанні дуети та солісти. Учасники музичного дійства подарували неймовірні емоції і враження усім присутнім. 
    На ювілейному святі було багато подяк, подарунків, квітів, теплих слів і оплесків. Зал був повністю заповнений і щиро реагував на кожен виступ, адже серед слухачів було багато батьків сьогоднішніх вихованців музичної школи і просто мешканців селища, які люблять і цінують творчість і талант. 
    Щира вдячність та пошана всьому колективу дитячої музичної школи. Це дійсно люди та викладачі з великої літери. 

    25.05.2018 

Top