Відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці незалежності України

2018.08.24 12018.08.24 22018.08.24 4 Сьогодні з нагоди Дня Державного Прапора відбулись урочистості на центральній площі селища. Тут зібрались представники колективів державних установ, підприємств, учасники бойових дій в АТО, молодь та громадськість. Право підняти прапор України надали дітям учасників АТО. Присутні хвилиною мовчання засвідчили шану тим, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю і незалежність України, становлення української державності, а представники молоді Новоушиччини поклали квіти до Меморіалу слави. 
    Далі дійство перемістилось на площу, що перед будинком культури та мистецтв - тут самодіяльні колективи району демонстрували художні номери, а також розмістили виставку запашних хлібів та короваїв, дідухів і вишивки. У залі будинку культури урочиста частина заходу продовжилась. 
    Під звуки Гімну України представниками Новоушицького відділення національної поліції України та Новоушицького сектору ГУ ДСНС були внесені державний прапор України та прапор Новоушицького району.

Щирими українськими піснями всіх присутніх вітали талановиті аматори будинку культури та мистецтв. Продовжив урочистий концерт переможець всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів, лауреат мистецької премії імені Назарія Яремчука, талановитий співак - Мирослав Матейчук виступ якого залишив неповторні враження у глядачів. 

Top