Обласні заходи з нагоди Дня незалежності України

2018.08.25 1 2018.08.25 72018.08.25 8        

 

 

 

 

 

 

24 серпня делегація представників Новоушицького району взяла участь в обласних заходах з нагоди Дня незалежності України, що проходили у м.Хмельницькому на головній площі області - майдані Незалежності. 

    Заходи розпочались з привітання голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Лозового. У своєму зверненні до подолян він наголосив, що свято незалежності є найважливішим для українців. 
    Керівники області вручили відзнаки кращим подолянам, серед яких була і наша землячка, майстер спорту міжнародного класу з карате К.Крива. 
    Представники кожного району демонстрували найкращі витвори декоративно-прикладного мистецтва краю. А також були залучені до створення 27-метрового «Пирога єднання», яким частували усіх бажаючих гостей свята.

Радували око старовинні українські костюми, які продемонстрували найчарівніші дівчата Хмельниччини. У рамках проекту «Нація». 
    Крім того гості свята мали можливість переглянути цікаві виступи кращих колективів художньої самодіяльності області. Серед яких і гурт «Наддністрянка», що гідно представляв наш район. 

    27.08.2018 

Top