Шановні працівники та ветерани освітянської ниви району!

Без названия Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти! 
    Професія вчителя - це покликання і важка щоденна праця. У цей доленосний для нашої держави час, справа вашого життя – творити Людину, формувати її духовно - надважлива. У ваших руках і доля кожної особистості, і доля держави. 
    Саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Від вчителя, педагога в великій мірі залежать життєві пріоритети, вміння і бажання молоді будувати сучасне суспільство. Адже сильна держава можлива лише за умови виховання освічених і свідомих громадян, справжніх патріотів, які готові стати на захист цілісності і суверенітету своєї країни. 
    Висловлюємо подяку вчителям, викладачам, керівникам навчальних закладів, талановитим новаторам і ветеранам праці за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас даруєте своїм вихованцям. 
    Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди, професійних здобутків у реалізації задумів та планів. Творчої наснаги та успіхів у праці в ім’я процвітання України і нашої рідної Новоушиччини. 
    З повагою

голова Новоушицької районної ради голова
голова Новоушицької районної ради голова 
Олександр Проциш
 Юрій Танасійчук

 

Top