День працівника соціальної сфери

2018.11.02 2018.11.03 Щорічно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це професійне свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. 
    Напередодні свята голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур  відвідали з вітаннями управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Новоушицьку районну філію Хмельницького обласного центру зайнятості та сервісний центр обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. 
    За сумлінну працю, вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, активну громадську діяльність та з нагоди Дня працівника соціальної сфери подяками Новоушицької районної ради та райдержадміністрації були нагороджені кращі працівники цих установ. 
    Святкові заходи продовжились у будинку культури і мистецтв, де перед працівниками соціальної сфери виступили місцеві виконавці художньої самодіяльності. 

Top