Приймали вітання аграрії Новоушиччини

20181115с 2018.11.15с2 20181115с1Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. З нагоди свята сьогодні у великій залі засідань районної ради та райдержадміністрації відбулися урочистості. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Тому в залі зібралися представники усіх цих шанованих професій. 
    З нагоди прийдешнього свята усіх працівників агрокомплексу району вітали перший заступник державної екологічної інспекції в Хмельницькій області С.Савицький,  голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, секретар Новоушицької селищної ради С.Мегель, помічник народного депутата України В.Мельниченка С.Тимчук.                                         Вітаючи присутніх зі святом, голова районної ради Проциш О.Д. зазначив, що сільська праця як і раніше необхідна всім і кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні, будь він жителем величезного мегаполісу чи невеликого провінційного містечка. Але не завжди ми пам'ятаємо про те, як і де здобуваються всі ті багатства, які ми щодня бачимо на своєму столі. 

     На святі були відмічені кращі господарства, передовики сільськогосподарського виробництва. Відбулося нагородження кращих працівників з врученням грамот, подяк та цінних подарунків. 

Top