День Гідності та Свободи

 2018.11.21.12018.11.21.22018.11.21.3

 

 

 

 

 

 

21 листопада 2013 року, п’ять років тому, в Україні почався Євромайдан. У той листопадовий четвер сотні людей вийшли на Майдан Незалежності з мирним протестом проти раптового скасування колишньою владою наміру підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. 
    Для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. 
    Щоб вшанувати загиблих героїв Майдану та всіх полеглих за свободу і незалежність України, біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні зібрались керівники місцевих органів влади, делегації трудових колективів підприємств, установ та організацій, молодь, небайдужі жителі селища. 
    Від імені прогресивної молоді, яка першою виявила прагнення жити у новій європейській державі, виступили студенти Новоушицького коледжу ПДАТУ. 
    Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих на Майдані та полеглих у зоні АТО земляків та поклали квіти до пам’ятного знака. 
    Сьогодні молоде покоління має гідний взірець для наслідування. Поруч з нами живуть Герої, які готові стати на боротьбу за незалежність та оновлення держави. Ми ніколи не забудемо подвиг своїх земляків-героїв та продовжуватимемо боротьбу за незалежність нашої держави. 

Top