Засідання колегії райдержадміністрації

2018.12.20Голова районної ради Проциш О.Д. прийняв участь у черговому засіданні колегії районної державної адміністрації. Члени колегії розглянули три питання. 
    Про проект районного бюджету на 2019 рік проінформувала начальник відділу доходів, бухгалтерського обліку і звітності та господарського обслуговування управління фінансів районної державної адміністрації Н.Савіцька. 
    Головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації О.Андрух інформувала про організацію роботи з кадрами в райдержадміністрації та її структурних підрозділах. Вона зазначила, що сьогодні облікова кількість працівників в райдержадміністрації та її структурних підрозділах становить 80 осіб, у тому числі в апараті – 21. З них державних службовців – 69, у тому числі в апараті – 12. 
    Від початку року було оголошено 15 конкурсів на заміщення вакантних посад державної служби райдержадміністрації. У 5 випадках конкурс визнано таким, що не відбувся (відсутні кандидати); у 4 – кандидати не пройшли конкурсний відбір; у решта випадків визначені переможці конкурсів. 
    На завершення начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації О.Мужило інформував членів колегії щодо планів роботи районної державної адміністрації на І квартал 2019 року і 2019 рік. 
    За результатами розгляду питань на засіданні колегії райдержадміністрації головою адміністрації будуть прийняті відповідні рішення. 

Top