Засідання колегії райдержадміністрації

2019.05.30 2 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова районної ради Проциш О.Д. прийняв участь у черговому засіданні колегії районної державної адміністрації. Перше питання - про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року інформував начальник управління фінансів районної державної адміністрації В.Гринчук. 

   Він зазначив, що у звітному періоді до районного бюджету надійшло базової дотації , що одержується з державного бюджету на суму 503,1 тис. грн, субвенцій з державного та з обласного бюджету на виплату допомог та субсидій населенню – 26426,9 тис. грн, освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 1080,3 тис.грн, медичної субвенції – 449,0 тис.грн, додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 1004,4 тис.грн. 
    Завідуюча сектором освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації В.Пресліцька-Юнчик інформувала присутніх про підготовку до проведення оздоровчої кампанії 2019 року в районі та про стан організації освітнього простору Нової української школи та забезпечення якості освіти в закладах освіти району. 
    Нею було зазначено, що з метою якісного відпочинку, навчання дітей іноземним мовам у контексті європейської інтеграції України, наближення до європейських стандартів та популяризації вивчення іноземних мов серед школярів закладів загальної середньої освіти району на базі 3 шкіл заплановано організувати пришкільні літні мовні табори (з німецькою, англійською мовами). Інші табори відпочинку працюватимуть за тематичними напрямами: туристсько-краєзнавчим, фізкультурно-оздоровчим, туристсько-спортивним. 
    Крім цього, для організації оздоровлення школярів району в позаміських таборах області управлінням соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації забезпечуватиметься закупівля путівок до дитячих оздоровчих таборів. 
    У Новоушицькому районі в перших класах Нової української школи навчаються 218 учнів. У 17 закладах загальної середньої освіти району функціонує 18 перших класів, ще 7 учнів навчаються на індивідуальному навчанні. 
    Також члени колегії розглянули питання про стан забезпечення законності та правопорядку на території району про що інформував начальник Новоушицького відділення поліції Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області         І. Ільницький. 

Top