Новоушицький відділ Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури інформує

прокуратураНеповнолітнього жителя Чернівецької області засуджено за вчинення крадіжки, вчиненої на території Новоушицького району

 

Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна неповнолітнім жителем Чернівецької області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Розслідуванням встановлено, що у вересні поточного року, у темну пору доби, неповнолітній разом з особою, яка не досягла віку, з якого може наставати кримінальна відповідальність, переслідуючи корисливі мотиви та ціль незаконної наживи, заздалегідь приготувавши знаряддя для полегшення вчинення крадіжки (ремонтний ключ), за допомогою якого викрали в одному з сіл Новоушицького району з автомобіля, який знаходився на узбіччі дороги, акумуляторні батареї. У подальшому вищевказані особи поїхали до м. Дунаївці, де й реалізували викрадене до пункту прийому металобрухту та отримали грошові кошти.

Прокурором у судовому засіданні доведено причетність підлітка до інкримінованого злочину у повному обсязі.Так, вироком суду неповнолітнього зловмисника визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді громадських робіт.

Крім цього, шкоду, завдану потерпілому на суму близько 6000 гривень, відшкодовано та вказану обставину враховано при призначенні судом покарання.

Top