Засідання колегії райдержадміністрації

2019.06.27Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Зваричук В.В. прийняв участь у черговому засіданні колегії райдержадміністрації. 
     Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Новоушицькому районі на 2013-2020 роки інформував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Д.Бідний. 
     Він зазначив, що відповідно до програми затверджено 13 схем санітарної очистки населених пунктів. В районі щорічно видаляється 1,5-2 тис. т відходів. Із 24 полігонів твердих побутових відходів, що розташовані в районі, паспортизовано 20. 4 сміттєзвалища розміщені на територіях Борсуківської, Зеленокуриловецької та Вахновецької сільських рад. 
     В рамках щорічних акцій «За чисте довкілля» в населених пунктах району та за їх межами ліквідовуються до 100 несанкціонованих смітників, проводиться прибирання територій населених пунктів із залученням працівників установ та організацій району, волонтерів, учнівської та студентської молоді. 
     Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Гарбуз інформував присутніх про виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». 
     Ним було зазначено, що за звітній період в Новоушицькому відділенні поліції поставлено на облік за вчинення домашнього насильства – 16 осіб , від початку 2019 року 25 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Станом на сьогоднішній день на обліку у Новоушицькому відділенні поліції перебуває 36 осіб вище зазначеної категорії. 
     З даними особами проводиться профілактична робота, під час якої проводяться роз’яснення чинного законодавства щодо попередження домашнього насильства. Окрім того дільничними офіцерами поліції спільно з працівниками відділу у справах сім’ї управління соціального захисту райдержадміністрації проводяться профілактичні рейди, зустрічі з правопорушниками. 
     На протязі 2018-2019 року не допущено кримінальних правопорушень скоєних особами на побутовому ґрунті. 
     Також члени колегії розглянули питання про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 25 жовтня 2018 року №518/2018-р «Про виконання виконавчим комітетом Вахновецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади». Інформували керівник апарату райдержадміністрації В.Костюченко та Вахновецький сільський голова С.Лапчук. 
     На завершення начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації О.Мужило поінформував присутніх про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2019 року.

Top