День Національної поліції України

IMG-0975d2ba0f888e8c5f6cd0d346551202-V 2019.07.04 1День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

Свято було встановлено в Україні враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку.

З нагоди свята головарайонної ради Проциш О.Д. привітав працівників Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу поліції Головного управління національної поліції України в області.

Посадовець побажав поліцейським миру та злагоди, міцного здоров'я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!  Він зазначив, що захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконують представники правоохоронних органів задля того, щоб у нашій країні панували мир та спокій. Не шкодуючи сил і здоров'я, ризикуючи власним життям заради життя інших, вони за будь-яких обставин виконуєть свій професійний обов'язок. 

Кращі працівники підрозділу поліції відзначені подяками районної ради та районної державної адміністрації.

Top