СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄУ районній філії шукають нові форми роботи з працевлаштування безробітних

Сьогодні служба зайнятості перебуває на етапі своєї перебудови. Головний принцип діяльності державної служби зайнятості – це індивідуалізований підхід до оцінки потреб і можливостей кожної людини та надання максимальної допомоги у працевлаштуванні.

Так, 29 липня 2019 року в Новоушицькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості для безробітних пройшов черговий інформаційний семінар із загальних питань зайнятості, який об’єднує декілька тематичних напрямків: надання інформації щодо легальної зайнятості, запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, з гендерних аспектів на ринку праці. Це пов’язано з реформуванням державної служби зайнятості, яка перебуває на етапі своєї перебудови для того, щоб кожна людина могла отримати індивідуалізований підхід до оцінки власних потреб і можливостей, отримати максимальну допомогу у працевлаштуванні й укомплектуванні вакансії. 

На семінарі були розглянуті важливі питання щодо основних послуг державної служби зайнятості та сучасних підходів щодо їх отримання, переваг легальної зайнятості та запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, загрози нелегальної трудової міграції.

Безробітним було запропоновано скористатися новими сервісами служби зайнятості: зареєструватися та створити власний електронний кабінет шукача роботи, а також пройти тестування на профорієнтаційних платформах «Моя професія: консультаційна мережа» та «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри». 

Top