Приймали вітання працівники соціальної сфери району

2019.11.01 1 2019.11.01Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Напередодні свята, 1 листопада, тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом привітали голова районної ради Олександр Проциш, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Мазур та . Вони висловили повагу і вдячність працівникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Новоушицької районної філії Хмельницького ОЦЗ, головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області та Новоушицького територіального центру соціального обслуговування (надання послуг).

Забуваючи про власні негаразди, не шкодуючи сил і не рахуючись з часом, у будні і свята працівники соціальної сфери першими відгукуються на болі й жалі громадян, дбаючи про полегшення життя найуразливіших верств населення.

З нагоди свята кращі працівники соціальної сфери району були нагороджені Подяками районної ради і райдержадміністрації та цінними подарунками.

Top