П’ята річниця утворення Новоушицького бюро правової допомоги

2020.07.01 1Людині необхідно ефективно захищати свої права, а це можливо лише за участі кваліфікованих захисників – адвокатів. Тому, для багатьох громадян надзвичайно важливим є безкоштовне отримання саме вторинної правової допомоги.

Сьогодні з нагоди п’ятої річниці утворення відділу «Новоушицьке бюро правової допомоги» Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання БВПД, за досягнуті успіхи в роботі та сумлінне виконання посадових обов’язків голова районної ради Олександр Проциш та голова районної державної адміністрації Олександр Соловей   нагородили грамотою начальника відділу Анастасію Неборецьку.

Відділ «Новоушицьке бюро правової допомоги» Кам’янець-Подільського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує доступ громадян до безоплатної вторинної правової допомоги, що включає такі види правових послуг, як захист від обвинувачення, здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, а також складення документів процесуального характеру.

Top