Знак народної пошани

DSC09480сDSC09490сDSC09485с

 

 

 

 

 

 

 

 За збереження життя і здоров’я людей!


       Уже стало гарною традицією отримувати знаки народної пошани за самовіддану і плідну працю на благо людей та Батьківщини. Цього разу знак народної пошани заслужено отримали лікарі. Адже вони стоять на варті здоров’я, цілодобово борються за людські життя. В умовах постійних змін галузі медицини та пандемії коронавірусу, професія медичного працівника цінується по-особливому і заслуговує найвищих пошан та нагород від людей та від держави.
      «Дякую вам, ангели у білих халатах!» - такими словами розпочав вітання наш земляк, заступник голови правління Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця» Віктор Пакулько, який вручає нагороди мешканцям Новоушиччини.
      Медаллю «За милосердя і турботу» нагородили Галину Ісаївну Бужак, завідуючу терапевтичним відділенням, медаль «Знання, душу, серце - людям» отримав Володимир Іванович Мельник, лікар-рентгенолог. Ці медичні працівники присвятили все своє життя професії, врятували тисячі життів. Такі нагороди мають особливу цінність, їх не купиш і не «заслужиш» у влади, адже такі відзнаки вручають з ініціативи людей.
       Привітали Г.Бужак та В. Мельника з врученням знаків народної пошани та подякували присутнім медичним працівникам головний лікар ЦРЛ В. Гладій, голова районної ради О.Проциш, та голова райдержадміністрації О.Соловей.

Top