Засідання колегії райдержадміністрації

30 липня 2020 року голова районної ради Проциш О.Д. прийняв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації. 

Члени колегії проаналізували роботу зі зверненнями громадян в райдержадміністрації та її структурних підрозділах у І-му півріччі 2020 року, а також стан виконавської дисципліни керівників підрозділів райдержадміністрації.
Протягом І півріччя 2020року у райдержадміністрації зареєстровано 201 звернення, що на 150 менше, ніж було у І півріччі 2019 року. З них 109 письмових, що на 31 менше у порівнянні з І півріччям 2019 року. Найчастіше у своїх зверненнях жителі району порушували питання соціального захисту, а також аграрної політики і земельних відносин.
За цей же період до районної державної адміністрації надійшло 950 документів, що на 12 % більше відповідного періоду минулого року. Майже половина з усієї вхідної кореспонденції містила вимогу інформування. Від початку року випадків невчасного інформування на нормативні документи органів виконавчої влади вищого рівня не було.
За результатами розгляду питань порядку денного з урахуванням внесених пропозицій головою райдержадміністрації видані розпорядження.
Top