Аграрії Новоушиччини відзначили професійне свято

PB160009с    PB160004с    PB160014сТрадиційно осінньої пори, коли сільськогосподарський рік добігає кінця, працівники сільського господарства відзначають своє професійне свято. Цього річ День працівників сільського господарства будемо відзначати 19 листопада. 
    З нагоди прийдешнього свята усіх працівників агрокомплексу району вітали начальник відділу державного контролю головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області М.Булка, голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, Новоушицький селищний голова О.Московчук, помічник народного депутата України В.Мельниченка С.Тимчук. 
   Виробництво валової сільськогосподарської продукції у порівняльних цінах за 10 місяців становить 202,9 млн.грн. За рік очікується на суму 224,9 мільйони гривень. Це 104,5 відсотки до показників минулого року. 
    По всіх категоріях господарств отримано валовий збір ранніх зернових 51 406 тонн. Це четвертий результат серед районів в області. За останній рік капіталовкладення у розвиток галузі становили майже 30 млн. грн. Придбано 40 одиниць сільськогосподарської техніки, введено в дію два зерноочисних комплекси. 
    Суттєво зріс рівень оплати праці. Так, за 10 місяців оплата праці одного штатного працівника склала 7 765 гривень на місяць, що становить 185% до відповідного періоду минулого року. 
    Грамотами та подяками Хмельницької облдержадміністрації та обласної ради, райдержадміністрації та районної ради було нагороджено кращих працівників галузі. 

    17.11.2017 

Top