Шановні жителі Новоушиччини!

 gs1 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Саме цього дня, наприкінці 2013 року, українці вийшли на Майдан Незалежності на знак протесту проти свавілля тогочасного режиму та проявили своє прагнення до створення відмінно нової, демократичної держави. 
    Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Довели, що українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. 
    Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і міцний дух. 
    Майдан став символом боротьби. Та боротьба і досі триває на сході України. Сила українського патріотизму виявилася наймогутнішою зброєю, яка боронить Україну від зазіхань зовнішнього агресора та внутрішнього ворога. 
    У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, найкращих синів, які віддали життя за незалежність України під час подій на Майдані та в зоні АТО, адже кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. 

З повагою
голова районної ради
голова райдержадміністрації
Олександр Проциш
                  Юрій Танасійчук

 

 

Top