Фестиваль творчості і добра

2017.12.01  2017.12.01 1    З нагоди Міжнародного дня інвалідів у Новоушицькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбувся щорічний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе». 
    При вході в зал були розміщена виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва. Малюнки, вироби із дерева, бісеру, підручних матеріалів вразили всіх гостей свята. Згодом присутні оплесками подякували дітям та педагогам за таку красу. 
    До вихованців школи-інтернату завітали голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, заступник селищного голови В.Кокарєв, начальник Новоушицького відділення поліції І.Ільніцький. 
    Вихованці інтернату, незважаючи на свої вади, дуже талановиті і обдаровані. Вони підготували чудову концертну програму. Прозвучали пісні у жестовому виконанні, моряцький танок учнів 1-2 класів, танець «Небо України» у виконанні учнів 3 класу, композиція у жестовому виконанні, присвячена захисникам України та інші. 
    Посадовці подякували усім вихованцям закладу за цікаву, насичену програму фестивалю. Вчителям та наставникам, які опікуються учнями інтернату за виконання важливої місії – давати дорогу в самостійне життя особливим дітям, за нелегку і благородну працю, яка є дуже важливою для нашого суспільства. 
    Як годиться, вони вручили дітям подарунки. 
    До відома, у Новоушицькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті навчається 79 особливих дітей, з них 31 – з порушеннями слуху. Від загальної кількості 60% учнів із Новоушицького району, решта – із інших районів області. 

    01.12.2017 

Top