Відбулось засідання круглого столу щодо стратегії розширення участі жінок у політичних процесах

PC070009с  У рамках проекту «Просування участі жінок у політиці в Хмельницькій області» за інформаційної та фінансової підтримки Національного Демократичного Інституту в приміщенні Новоушицького районного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему «Стратегія розширення участі жінок у політичних процесах». 
     Участь у заході взяли керуючий справами апарату районної ради В.Зваричук, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур. 
     Презентувала і модерувала організатор-координатор проекту «Просування участі жінок в політиці в Хмельницькій області» Т.Баєва. 
     Основною метою заходу було ознайомлення з цілями та завданнями проекту, обговорення ситуації щодо представлення жінок в політиці України, пропозиція створення міжфракційних груп «За рівні можливості» в радах різного рівня задля створення середовища рівних прав та можливостей між чоловіками та жінками. 
     Також у рамках круглого столу були озвучені інші ініціативи щодо надання підтримки та допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам, зокрема і в започаткуванні власної справи. 

    08.12.2017 

Top