Шановні жителі Новоушиччини!

День соборності   Наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Пам’ятною датою таких подій є 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності. 
    Щороку у цей день ми iз вдячністю згадуємо тих героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. 
    Події минулого не втрачають своєї значущості. Зараз, як ніколи, ми повинні пам’ятати про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності. 
    Шановні новоушичани! 
    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня соборності України! 
    Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної України. 
    Єднаймося у підтримці наших Збройних Сил, добровольчих батальйонів, усіх патріотів, єднаймося у баченні щасливого майбутнього України, єднаймося заради кращого життя у рідному краї! 
    Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, злагоди, спокою і глибокої віри у гідне майбутнє України та рідного Новоушицького краю. Віримо, що виборемо єдину, соборну, незалежну Україну, в якій пануватиме мир. 
    Слава Україні! Героям слава! 

З повагою
голова районної ради
голова районної державної адміністрації
Олександр Проциш
Юрій Танасійчук
Top