КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО НОВОУШИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА АПТЕКА №20

cra001Комунальне підприємство Новоушицька центральна районна аптека №20 має солідний вік попри те, що працює в умовах жорсткої конкуренції. На сьогоднішній день мережа підприємства складається з п’яти структурних підрозділів: двох аптечних пунктів на території Новоушицької районної лікарні, аптечного пункту у с. Струга, аптеки в с. Вільховець та центральної районної аптеки №20, яка знаходиться по вулиці Подільській, 33-А.
Зараз в комунальній аптеці працює 14 чоловік, половина з яких мають вищу освіту. Так в центральній районній аптеці – працює 7 чоловік: провізори з великим стажем роботи Саранчук В.В. та Доліба Г.Г, працівники бухгалтерії – Кучерява Г.А. та Швець В.П., санітарка – Московчук Л.І.; водій аптеки №20 – Кіляновський О.В. та завідуюча центральною районною аптекою №20– Бідна Р.Л.. Колектив цілодобового аптечного пункту складається з 4 людей: Гулько Н.О., Слободянюк Р.О., Овчарук І.І. та завідуючої аптечним пунктом №3 – Чорноконь В.А..В аптечному пункті №1 с. Струга, аптечному пункті №2 та в аптеці с. Вільховець працюють- Камянчук Л.П., Сінкевич В.Л. та Слободянюк Г.П.. Так на даному етапі фінансово-господарської діяльності аптека та її підрозділи забезпечена кадрами повністю.
cra002Комунальна аптека – заклад охорони здоров я, основним завданням якого є забезпечення якісними лікарськими засобами населення нашого селища та району. Також окрім основної функції  аптека виконує ряд функцій соціального характеру, які через економічну невигідність не виконують інші аптеки. Відпускаємо ліки по безкоштовних рецептах, по рецептах учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, відпускаємо по рецептах згідно державних пілотних проектів, відпускаємо ліки, які знаходяться на предметно-кількісному обліку. Також аптека здійснює відпуск медикаментів сільським медичним закладам, організаціям та підприємствам району. Аптечний пункт, який знаходиться на території лікарні – цілодобово забезпечує населення медикаментами. Таким чином Новоушицька центральна районна аптека №20 зберігає соціальну політику ведення аптечної справи.
На підприємстві чітко дотримуються вхідного контролю та контролю якості лікарських засобів. Оптимальний температурний режим, вологість повітря, умови зберігання, їх відпуск – усе відповідно до нормативних документів. Для цього є посада уповноваженої особи за контролем якості лікарських засобів. Аптека тісно співпрацює з Державною службою по лікарських засобів у Хмельницькій області вчасно і у повному обсязі виконуючи усі її розпорядження, інструкції та приписи.
Зручне розташування аптеки та її підрозділів, доступні ціни, ряд діючих знижок, широкий асортимент лікарських засобів, контроль за якістю медикаментів, привітні та висококваліфіковані працівники – стандарт роботи Комунального підприємства Новоушицької центральної районної аптеки №20.

Top