УКРАЇНА

НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 листопада 2017 року № 23 - р

смт Нова Ушиця

Про скликання 15 сесії районної ради

 

Керуючись пунктом 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 15 регламенту Новоушицької районної ради:

 

1. Скликати п'ятнадцяту сесію районної ради сьомого скликання з 4 грудня 2017 року.

2. Провести пленарне засідання п'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 6 грудня 2017 року о 10 годині у смт Нова Ушиця, у приміщенні районної ради

3. На пленарне засідання районної ради запросити голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, депутатів обласної ради, представників засобів масової інформації, сільських та селищного голів, керівників підприємств, установ і організації за списком.

4. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Зваричуку В.В., оприлюднити повідомлення про скликання сесії районної ради на сайті Новоушицької районної ради та провести онлайн трансляцію пленарного засідання .

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної ради                                             О.Проциш

DSC02166с    Завершилась реконструкція котельні Новоушицької центральної районної лікарні із встановленням електричного котла. Щоб перевірити стан готовності електичного котла до роботи, голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур  відвідали котельню Новоушицької центральної районної лікарні. 
     Котел працює автоматично і практично не залежить від людського фактору. Його потужність становить всього 180 кВт/год. Електричний котел встановлено як альтернативне джерело опалення. Невеликий за розміром, він зможе обігріти всі приміщення лікарні. 
     Крім цього, він значно заощадить витрати. При комбінованому опаленні (електричний котел працюватиме по нічному тарифу) економія газу становитиме близько 200 м.куб. З урахуванням витрат на електроенергію, медичний заклад зможе економити до 1200 грн./добу. 
     Реконструкція відбулась за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (351 тис.грн.) та районного бюджету (39 тис.грн.). 
     Головний лікар центральної районної лікарні В.Гладій висловила подяку за сприяння керівництву обласної державної адміністрації та обласної ради, голові районної ради О.Процишу та голові райдержадміністрації Ю.Танасійчуку. Також відзначила оперативну роботу підрядника - ТОВ «Електротерм» (м.Кам’янець-Подільський). 
     

    14.11.2017 

Бабій Яків Петрович   04.10.1970 р.
Ковальський Петро Григорович   12.10.1955 р.
Кошевко В'ячеслав Васильович   12.10.1971 р.
Шевельов Анатолій Олександрович       12.10.1961 р.
Московчук Олександр Євгенович   13.10.1964 р.

464276852

pngГолова Новоушицької районної ради Проциш О.Д., прийняв участь у спільному виїзному засіданні керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей. Члени делегації побували у Дунаєвецькій селищній та міській об’єднаних територіальних громадах.
Діяльність селищної ОТГ, до якої увійшло 18 сільських рад, презентував голова Антон Камінський. За його словами, більш як 10-ти тисячна громада протягом двох років впевнено рухається вперед і завдяки потужній фінансовій підтримці з боку держави поліпшується інфраструктура населених пунктів.
Члени засідання ознайомилися з роботою Гуменецької об’єднаної територіальної громади Кам’янець-Подільського району. Сільський голова Інна Абдулкадирова ознайомила гостей з діяльністю навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», дошкільного навчального закладу «Дивограй», сільською радою, амбулаторією загальної практики сімейної медицини, спортивний стадіон із твердим штучним покриттям та будинок культури. За словами очільниці громади, значну кількість робіт з облаштування території вдалося здійснити завдяки значним надходженням з держбюджету. Наразі дохід Гуменецької сільської ОТГ разом із місцевими надходженнями становить понад 69 мільйонів гривень.

2017.09.29Під головуванням голови райдержадміністрації Ю.Танасійчука відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації. Члени колегії розглянули 3 питання порядку денного.
Першим і головним було питання про готовність підприємств житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах.
Інформував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Д.Бідний. У своїй інформації він зазначив, що підприємства житлово-комунального господарства та заклади соціальної сфери готові до роботи в осінньо-зимовий період. У житловому фонді проведена герметизація інженерних вводів в будинках, ремонт електрощитових, систем холодного водопостачання, заміну водопровідних, каналізаційних мереж. У закладах охорони здоров’я, освіти, культури проведено поточні ремонти, заготовлено дрова та вугілля.
2017.09.29 1Із цього питання надавали інформацію й керівники закладів соціальної сфери району. Так, начальник Новоушицької дільниці ПАТ «Хмельницькгаз» А.Томак звернув увагу присутніх на те, що бюджетним організаціям потрібно замінити газові лічильники і встановити модеми задля вчасного забезпечення газопостачанням.
Головний лікар Новоушицьої ЦРЛ В.Гладій зазначила, що газові котли готові до роботи, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету проводиться реконструкція котельні та встановлюється електричний котел. Проблемним наразі є утеплення хірургічного корпусу лікарні.
Філією «Новоушицький райавтодор» заготовлено 550 т протиожеледних матеріалів (завдання 1100 т). Підготовлено 8 одиниць техніки. ГП «Комунальник» заготовлено 200 т протиожеледних матеріалів (завдання 400 т). Підготовлено 13 одиниць техніки.

Top