1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

dsc01977Щорічно 1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.
Щоб відзначити Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана сьогодні в районному будинку культури і мистецтв зібрались голови первинних ветеранських організацій району, у свій час передові працівники галузі освіти, сільського господарства, культури тощо.
dsc01959Завітали подякувати ветеранам за можливість жити і працювати голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук,  селищний голова О.Московчук, депутат обласної ради А.Олійник, помічник народного депутата В.Мельниченка С.Тимчук.
Традиційно до присутніх звернувся голова районної ради організації ветеранів В.Смішко. Він вручив головам первинних ветеранських організацій пам’ятні альбоми, виготовлені з нагоди 30-ї річниці від початку створення організації.
Ветеранам праці, активним учасникам ветеранського руху за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району і громади та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана в Україні керівники району вручили подяки та подарунки.
Гарним завершенням свята став концерт від вокального гурту «Доля».

Top