Освітяни району відзначили професійне свято

dsc01989Щорічно у першу неділю жовтня ми відзначаємо професійне свято людей, які всі свої знання, увагу, теплоту, любов віддають дітям.
Напередодні професійного свята, у святково прибраному залі районного будинку культури і мистецтв, зібралися педагоги та ветерани педагогічної праці із усіх загальноосвітніх шкіл району, дошкільних навчальних закладів, Новоушицького коледжу ПДАТУ, Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів.
Гумористичним номером у виконанні учнів відкрили святковий концерт. Далі – лунали слова подяки за навчання та виховання підростаючого покоління від керівників району і помічника народного депутата України В.Мельниченка С.Тимчука.
dsc01992Про потрібність і унікальність професії вчителя говорила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту М.Власова.
Грамотами та подяками Хмельницької обласної ради та облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради, селищної ради були нагороджені кращі працівники освітянської галузі.
Гарним продовженням свята став концерт за участі народного артиста України Миколи Янченка та його підопічної, молодої співачки Тетяни Денисюк.

Top