Підприємства житлово-комунального господарства та заклади соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах готові

2017.09.29Під головуванням голови райдержадміністрації Ю.Танасійчука відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації. Члени колегії розглянули 3 питання порядку денного.
Першим і головним було питання про готовність підприємств житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах.
Інформував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Д.Бідний. У своїй інформації він зазначив, що підприємства житлово-комунального господарства та заклади соціальної сфери готові до роботи в осінньо-зимовий період. У житловому фонді проведена герметизація інженерних вводів в будинках, ремонт електрощитових, систем холодного водопостачання, заміну водопровідних, каналізаційних мереж. У закладах охорони здоров’я, освіти, культури проведено поточні ремонти, заготовлено дрова та вугілля.
2017.09.29 1Із цього питання надавали інформацію й керівники закладів соціальної сфери району. Так, начальник Новоушицької дільниці ПАТ «Хмельницькгаз» А.Томак звернув увагу присутніх на те, що бюджетним організаціям потрібно замінити газові лічильники і встановити модеми задля вчасного забезпечення газопостачанням.
Головний лікар Новоушицьої ЦРЛ В.Гладій зазначила, що газові котли готові до роботи, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету проводиться реконструкція котельні та встановлюється електричний котел. Проблемним наразі є утеплення хірургічного корпусу лікарні.
Філією «Новоушицький райавтодор» заготовлено 550 т протиожеледних матеріалів (завдання 1100 т). Підготовлено 8 одиниць техніки. ГП «Комунальник» заготовлено 200 т протиожеледних матеріалів (завдання 400 т). Підготовлено 13 одиниць техніки.

Завершуючи розгляд цього питання, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук наголосив, що необхідно вжити всіх заходів, щоб вчасно розпочати опалення всіх закладів в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та належно провести опалювальний сезон. Він доручив керівникам тримати це питання на особливому контролі.
Про результати оздоровлення та відпочинку дітей в районі 2017 року інформували головний спеціаліст сектору освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації І.Дворська та начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради М.Власова.
По сектору освіти працювали 3 пришкільні табори з денним перебуванням, якими охоплено у 2017 році 87 дітей (100%). Оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено дітей шкільного віку, що належать до пільгових категорій. Так, оздоровлено 2 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей (12,5%), 2 дітей працівників агропромислового комплексу, 1 дитина учасника АТО (100%).
По ОТГ різними формами відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році охоплено 301 дитину, що складає 11,9% загальної чисельності дітей шкільного віку або 15,7% дітей шкільного віку, які навчаються у закладах об’єднаної територіальної громади. Для забезпечення учнів відпочинком організовано роботу 7 таборів з денним перебуванням.
Також члени колегії розглянули питання про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2017 року. За результатами розгляду питань порядку денного члени колегії ухвалили відповідні рішення.

Top