Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg














  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця

Постійні комісії

]]>Печать]]> E-mail

 

Постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики, діяльності рад та зв'язків з об'єднаннями громадян


п.п.

Прізвище, ім'я та по батькові

1

Брезіцький Леонід Миколайович

2

Бабій Яків Петрович

3

Воловик Роман Олександрович

4

Лапчук Олександр Олександрович

5

Тарадайко Олег Іванович

6

Шевельов Анатолій Олександрович

Постійна комісія з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів


п.п.

Прізвище, ім'я та по батькові

1

Гребенюк Віта Вікторівна

2

Коротун Раїса Петрівна

3

Зваричук Валерій Володимирович

4

Сідлецький Вадим Анатолійович

5

Московчук Олександр Євгенович

6

Танасійчук ЮрійСергійович

7.

Холявко Олександр Володимирович



Постійна комісія з питань гуманітарної та молодіжної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення


п.п.

Прізвище, ім'я та по батькові


Басько Олена Анатоліївна

1

Панасюк Леся Василівна

2

Білик Алла Євгенівна

3

Григораш Олена Анатоліївна

4

ДармограйЛеонідЛеонідович

5

Мельник Наталя Іванівна

6

Чорна Тетяна Володимирівна



Постійна комісія з питань підприємництва, промисловості, енергетики, будівництва та житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку


п.п.

Прізвище, ім'я та по батькові

1

Гринчук Віктор Миколайович

2

Гнатюк Олексій Петрович

3

Ковальський Петро Григорович

4

Никитюк Вадим Анатолійович

5

Теслюк Анатолій Васильович

6

Фліс Наталія Володимирівна



Постійна комісія

з питань агропромислового комплексу, землекористування та екології



п.п.

Прізвище, ім'я та по батькові

1

Гречанюк Валерій Тимофійович

2

Гринчак Ігор Григорович

3

Євдокімов Володимир Михайлович

4

Колубай Микола Васильович

5

Кошевко Вячеслав Васильович

6

Мельник Валерій Анатолійович

7

Стрілецький Станіслав Альбінович