Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

]]>Печать]]> E-mail

 КОНЦЕПЦІЯ реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Закон України "Про співробітництво територіальних громад"

Методичні рекомендації щодо практичного застосування положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад» в частині організації та юридичного оформлення співробітництва

Практичний коментар до Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Наказ Мінрегіону "Про затвердження Примірних форм договорів про співробітництво територіальних громад"

Наказ Мінрегіону "Про затвердження Порядку формування та забезпечення функціонування реєстру про співробітництво територіальних громад"

Заходи з впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад"

Закон України "Про добровільне об,єднання територіальних гомад"

 

КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ РЕСУРСИ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

На сайті: основні законоджавчі та регуляторні акти, різноманітна статистична та довідкова інформація, методичні рекомендації, презентації та роз'яснення щодо практичного застосування законів.

"Українська асоціація районних та обласних рад"

Всеукраїнське добровільне об'єднання органів місцевого самоврядування, має міжнародний статус та бере участь в роботі Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Асоціація міст України проводить значну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні.

На сайті широкий спектр добре структурованої інформації. Зокрема, інформація про місцеве самоврядування, регіональний розвиток, галузеві об'єднання, муніципальне життя, кращі практики вирішення місцевих питань,діяльнсть місцевих рад тощо.

Сайт малих міст України, в т.ч. Асоціації малих міст

Діяльність асоціації об'єднала практиків для обговорення найнагальніших проблем розвитку малих громад та пошуку шляхів їх вирішення.

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад - об'єднує зусилля відповідних рад для захисту прав та інтересів відповідних територіальних громад, створює учови для ефективнішого здійснення повноважень місцевого самоврядування, налагоджує взаємодію з органами державної влади у процесі вирішення питань місцевого і регіонального розвитку з метою узгодження загальнодержавних, регіональних та місцевих інтересів.

Швейцарсько-український проект з підтримки децентралізації в Україні

Місія проекту: оптимізація системи управління та сприяння ефективному місцевому розвитку в Україні. Проект проводить навчання, видає методичні та навчальні матеріали, а також розповсюджує дослідження, звіти, видання, презентації, експертні думки, відеоматеріали тощо.

Рада Європи (eng.Council of Europe) міжнародна організація 47 держав-членів в європейському просторі. Мета Ради Європи - досягти більшої єдності між її членами для захисту та впровадження ідеалів і принципів, які є їх спільною спадщиною, і сприяння їх економічному та соціальному прогресу.

Інститут громадянського суспільства - провідна експертна неурядова організація, що сприяє становленню та розвитку громадянського суспільства в Україні.

У фокусі діяльності: реформи адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, методологічне та аналітичне забезпечення реформ. На сайті: експертні законопроекти для повного проведення реформи у сфері децентралізації, аналітичні матеріали, дослідження, аналіз міжнародного досвіду та перебігу реформ.

Регіонет - всеукраїнська мережа фахівців та практиків з регіонального та місцевого розвитку.

Урядовий портал з децентралізації та супутніх реформ.

У розділі "Заходи" можна слідкувати за анонсами регіональних презентацій та інших подій. На порталі можна подивитись міжнародний досвід децентралізації та місцевого самоврядування в різних країнах.

Спеціальний проект інформаційної агенції УНІАН щоденно висвітлює новини про події в столиці та регіонах у сфері децентралізації. На сторінці спецпроекту є цикл передач, що простою мовою пояснюєсуть реформ, необхідні кроки для її втілення, суть та джерела міфів щодо децентралізації.

Новоушицький район

Спільне розпорядження  від 18.03.2015 року № 4/88/2015-ср Про утворення робочої групи з питань координації заходів щодо впровадження в районі реформи децентралізації.

 

      Протокол № 1 від 18.03.2015 року засідання робочої групи з питань координації заходів щодо впровадження в районі реформи децентралізації

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД