Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця

Відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

]]>Печать]]> E-mail

p5080019.jpgp5080038.jpgp5080028.jpg

9 травня, у день 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі у селищі відбувся мітинг-реквієм.

Урочистою ходою сивочолі ветерани-учасники бойових дій Другої світової разом з сучасними героями – учасниками антитерористичної операції  пройшли центральною вулицею до пам’ятника загиблим воїнам. Серед них – колишні офіцери запасу, рядові, мічмани, сержанти, старшини - вони в строю, як і колись, 72 роки тому.

Разом з ветеранами та сучасними героями пройшли делегації від трудових колективів підприємств, установ та організацій, жителі селища, молодь.

З теплими словами подяки до ветеранів, яких з кожним роком стає все менше, звернулись:, селищний голова О. Московчук, голова райдержадміністрації Ю. Танасійчук, голова районної ради О.Проциш, . Слово мали також помічник народного депутата України В. Мельниченка С. Тимчук, військовий комісар Новоушицького райвійськкомату Р. Юрчик, голова районної ради ветеранів війни та праці В.Смішко, голова первинної ветеранської організації селища В.Ясюк. Спогадами про війну ділилася активна учасниця партизанського руху, учасник бойових дій О.Приведа. 

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів та померлих ветеранів Другої світової війни, загиблих на сході України героїв. Після чого поклали квіти до обеліску, братської могили військовослужбовців. 

Активна молодь селища з нагоди Дня Перемоги відкрила перший у цьому році мотопробіг та поклала вінки до місць поховань учасників війни. Святкування продовжилось у парку культури і мистецтв.   

  09.05.2017