Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця

Відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу

]]>Печать]]> E-mail
p5100002.jpgp5100003.jpgp5100011.jpg Сьогодні новоушичани зібрались на площі у центрі селища, щоб відзначити День Європи - свято, яке символізує єднання європейських країн, солідарність всіх демократичних сил. Відзначення Дня Європи - це важливий крок у зміцненні та самоідентифікації України на загальноєвропейському просторі. 
     Урочистості відбулись і з нагоди затвердження Радою Міністрів ЄС безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. 
     Головну участь у заході взяла активна молодь Новоушиччини: учнівські та студентські лідери, відмінники навчання, призери олімпіад, спортсмени, за якими майбутнє нашого краю і України. 
     Право підняти Державний прапор України і прапор Євросоюзу було надано голові районної ради О. Процишу, селищному голові О.Московчуку, голові райдержадміністрації Ю.Танасійчуку та кращим представникам учнівської молоді. Під гімн України і гімн Європи «Ода до радості» прапори замайоріли на площі. 
     Після урочистого відкриття заходу перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук. Він відзначив: «Правильним і закономірним є рішення всебічної інтеграції у сучасний європейський простір, наближення до європейських демократичних цінностей та поступовий відхід від радянських традицій. Адже усвідомлення того, що ми, українці, є повноцінною нацією, народом, здатним цінувати та нести в світ свою культуру, мову, традиції є, перш за все, свідченням нашої готовності до співжиття з європейськими країнами». 
     Завершилась церемонія піснею про Україну. 

    11.05.2017