Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця

Чергове засідання колегії райдержадміністрації

]]>Печать]]> E-mail
2017.05.23.jpgСьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.Мазура, за участі голови районної ради О. Проциша відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації. 
    Члени колегії розглянули два питання: про стан надання пільг та житлових субсидій населенню району та про стан підготовки підприємств агропромислового комплексу району до збирання зернових культур у 2017 році. 
    З першого питання інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Гарбуз. 
    За його інформацією, з 1 січня 2017 року до відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації за призначенням субсидій звернулось 1059 осіб, з них вперше звернулось 56 осіб за призначенням субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, 135 осіб за призначенням субсидій за новими обставинами та 868 осіб звернулось за призначенням субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу. 
    За квітень-травень цього року 634 домогосподарствам вже призначено субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу на 2017 рік та надано заявникам відповідні повідомлення. 
    У 2017 році проведено 2 масових перерахунки субсидій в зв’язку із збільшенням тарифів на житлово-комунальні послуги, а саме з 1 березня із зміною тарифів на електроенергію та з 1 квітня із зміною тарифів на природній газ. Загальна кількість перерахованих справ становить 12680. 
    Заслухавши це питання, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур наголосив, що потрібно посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо змін до порядку надання субсидій з 1 травня 2017 року. 
    Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації С.Стрілецький надав оперативну інформацію про підготовку до збору зернових культур. 
    Так, по всіх категоріях господарств до збору в районі підлягає 4888 га озимого ріпаку, і 8736 га ранніх зернових. У тому числі озимих зернових - 7225 га. Ярих зернових – 1511 га. 
    На жнивах буде працювати 53 комбайни. Ряд господарств провели заміну комбайнів на більш продуктивні. 
    Проводяться підготовчі роботи для прийому, доробки і зберігання зерна нового врожаю. Для цього в агроформуваннях району буде задіяно 5 критих токів, 15 площадок з твердим покриттям, 16 зерноскладів. Для доробки зерна підготовлено 24 зерноочисних машин і 3 зерносушарки. До початку жнив фермерське господарство «Діоніс» введе в дію зерноочисний комплекс «ЗАВ-20». У ФГ «Агросад Поділля» придбано зерноочисну машину «ОВС-25». У ФГ «Заміхівське-06» буде завершено будівництво модуля для зберігання зерна. 
    Для проведення жнив необхідно 455 тонн дизпалива і 83 тонни бензину. На цей час є в наявності 280 тонн дизпалива і 25 тонн бензину, що відповідно становить – 62% і 30% до потреби. 
    З усіх питань члени колегії прийняли відповідні рішення. 

    23.05.2017