Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця

Новоушицька районна служба зайнятості на ринку соціальних послуг у січні - травні 2017 року

]]>Печать]]> E-mail
 dcz.jpgУ січні - травні 2017 року в базі даних Новоушицького районного центру зайнятості налічувалось 181 вакансія, всі вони заявлені для укомплектування службою зайнятості. Середній розмір оплати праці становив 3379 грн. З початку року кількість роботодавців, які поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася на 38%
     Близько 70% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники, бармени, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, кухарі, водії. 
     Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 74% вакансій було укомплектовано. Станом на 1 червня 2017 року актуальними були 20 вакансій, на одну вакансію претендувало 5 безробітних. У січні-червні 2017 року, у порівнянні з відповідним періодом 2016 року, досягнуто позитивної динаміки по окремих напрямках діяльності державної служби зайнятості. 
     Послугами Новоушицького районного центру зайнятості скористалися 839 безробітних громадян. Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням районної служби зайнятості, зросла на 17% та становила 149, в тому числі 125 зареєстрованих безробітних. Крім того, 79 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. 
     З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння районного центру зайнятості понад 29 безробітних проходили професійне навчання. 
     На нові робочі місця з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 11 безробітних, у тому числі 9 осіб, які недостатньо конкурентноспроможні на ринку праці, та 2 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. 
     Протягом січня-травня 2017 року послугами центру зайнятості скористалися 79 демобілізованих військовослужбовців, який брали участь в антитерористичній операції. Забезпечено роботою 6 учасників АТО, в тому числі 1 особа започаткувала власну справу отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Охоплено професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації 2 особи. 
     З початку року на обліку перебувала 1 особа з числа вимушено переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, яка була працевлаштована. 
     Станом на 1 червня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 408 осіб, в тому числі 41 учасник АТО. Серед безробітних 41% складали жінки, 26,5% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 79% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 653 особи. 

     Інформацію підготував відділ надання соціальних послуг РЦЗ 
     Довідки за тел.: 3-00-93; 3-01-27. 

    13.06.2017