Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця

Урочисті збори з нагоди Дня державної служби

]]>Печать]]> E-mail
p6220015.jpgp6220011.jpgСьогодні відзначаємо День державної служби - свято, яке об’єднує всіх, хто працює на благо району і вірно служить інтересам України та її громадян. 
     З нагоди цього дня в адміністративному приміщенні районної ради і райдержадміністрації відбулись урочисті збори. 
     Збори розпочались хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто загинув захищаючи територіальну цілісність України, її незалежність, суверенітет і соборність. 
     Традиційно з вітальними словами до присутніх державних службовців району звернувся голова райдержалміністрації Ю.Танасійчук та 
голова районної ради О.Проциш.
     Органи виконавчої влади в районі тісно працюють з органами місцевого самоврядування: районною радою, селищною і сільськими радами. Державні службовці в районі працюють у 16 районних підрозділах центральних органах влади, структурних підрозділах райдержадміністрації. Всього близько 150 осіб прийняли присягу державного службовця. Частина з них входить до районного комітету профспілок працівників державних установ. До вітального слова було запрошено голову районного комітету профспілок працівників державних установ, начальника відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації І. Сухорук. 
     Свої враження від перебування на державній службі від імені молодого покоління висловила адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації К.Кравецька. 
     Кращих працівників за сумлінну багаторічну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби було відзначено грамотами Хмельницької облдержадміністрації та обласної ради, подяками Новоушицької райдержадміністрації та районної ради, грамотами Хмельницької обласної організації профспілки та Новоушицької районної профспілкової організації працівників державних установ України. 

    23.06.2017