Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця

МРЕВ на колесах

]]>Печать]]> E-mail
p7270008.jpgp7270010.jpgp7270012.jpgНе виїжджаючи за межі району. 

У райцентрі запрацював мобільний територіальний сервісний центр МВС

Міністерство внутрішніх справ України започаткувало надання послуг населенню, громадянам та суб’єктам господарювання так, щоб наблизити послуги до людей.

Тож, під завісу минулого тижня, 28 липня біля колишнього кінотеатру вперше працював пересувний мобільний сервісний центр (колишнє МРЕВ). Було надано 5 адміністративних послуг: заміна посвідчення водія – 1, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей – 5.


Який вигляд має такий мовільний сервісний центр? Це автономний автомобіль, обладнаний необхідним сучасним обладнанням, підключенням до мережі Інтернет. Мобільний сервісний центр МВС — це пересувний сервісний центр, який працює за графіком.
Він надає шість основних різновидів послуг:

– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

- зняття з обліку транспортних засобів;

- обмін посвідчення водія;

- видача міжнародного посвідчення водія;

- прийняття запитів на видачу довідок про зняття, відсутність чи наявність судимостей.

Але іспити на посвідчення водія складатися тут не будуть.

У мобільному центрі громадян за допомогою сучасного обладнання обслуговують два адміністратори та експерт. Один працівник сервісного центру займаєметься реєстрацією, інший – водійськими посвідченнями. Представник експертної служби оглядає автомобілі.

Обслуговування громадян не перевищує стандартів для стаціонарних центрів — наприклад, 20-30 хвилин на обмін посвідчення водія, яке друкується на місці, адже МСЦ МВС обладнано для цього спеціальним принтером та технічними засобами, з усіма ступенями захисту. Спілкуватися з працівниками та подавати документи можна через віконця зі столиками на боці автобуса. У разі дощу, як було у пятницю, – над ними витягують навіс.

Аналогів таким центрам немає навіть у Європі.

Саме завдяки такому пересувному мобільному Центру скорочується витрата часу на оформлення необхідних документів.

Відтепер не потрібно їхати у державний сервіс – він сам приїде до вас. Працює центр на запит від органів місцевого самоврядування. Даний сервісний центр буде працювати по мірі надходження заяв від жителів району. Тому, аби скористатися послугами центру, потрібно заздалегідь подати заявку, зателефонувавши у районну раду (2-25-83) для попереднього запису.

На знімку: новоушичанин А.Гоцуляк скористався послугою — заміна посвідчення водія.