Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada
derz_sumv.jpgВід усієї душі вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!
    Із фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади. Від зусиль кожного управлінця і спеціаліста значною мірою залежить чіткість та прозорість функціонування складного державного механізму, який повинен професійно реагувати на запити суспільства.
    Завдяки сумлінню та ініціативності державного службовця значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі, області та країні загалом, благополуччя людей, рівень їх життя та ступінь безпеки. Тому це високе звання необхідно носити з гордістю та честю.
    Шановні колеги!
    Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності. Нехай з вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все можливе у справі служіння людям заради нових здобутків в ім’я майбутнього України.
З повагою
         голова районної ради       
                голова районної державної адміністрації
  Олександр Проциш 
                                      Юрій Танасійчук

liniy.jpg

admin_novrayrada
 p6210002.jpgp6210008.jpgСьогодні у Новій Ушиці розпочався дводенний навчальний семінар за результатами ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
    У семінарі взяли участь представники 20 районів Хмельницької області, обласні контактні особи з підтримки місцевої влади в реплікації методології Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та впливу громади на місцевий розвиток, районні координатори Проекту.
    Зустрічали гостей керівники району –
голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, селищний голова О.Московчук.
    Основна мета ознайомчої поїздки: дати слухачам знання щодо методології впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», розглянути можливості впливу громади на розвиток території в сфері реформи децентралізації та спільного прийняття рішень влади та громади за методологією «знизу – догори».
    Як було зазначено, за період дії Проекту МРГ (2008-2017 роки) було реалізовано 143 мікропроекти на загальну суму понад 31 млн. грн. Проект є надзвичайно масштабним і вже охопив усі області України, 24 міста, 200 районів, 800 сіл. Головна його перевага – співфінансування: 75% коштів фінансує ЄС/ПРООН, 20% - місцевий бюджет, 5% - громада.
    Координатор МРГ від Хмельницької обласної ради, М.Панасюк зазначив: «Упровадження Проекту починалось із недовіри громад, але нам вдалось довести, що він є одним із найуспішніших на території України».
    Варто зазначити, що Новоушицький район брав участь у другій (2011 рік) та третій (2014 рік) фазах Проекту. За цей час було реалізовано 8 мікропроектів у 7 сільських радах: капітальний ремонт приміщення Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (заміна вікон); капітальний ремонт приміщення Вільховецького ДНЗ (заміна покрівлі, вікон та дверей, опалення); капітальний ремонт приміщення Івашковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (заміна покрівлі, вікон та дверей, опалення); реконструкція водомережі в с. Отроків (ремонт мережі, будівництво каптажу), заміна вікон та дверей на металопластикові у Зеленокуриловецькій, Отроківській та Глібівській школах, капітальний ремонт (заміна вікон та дверей на металопластикові, утеплення горищного перекриття та ремонт підлоги, модернізація системи опалення) приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Куражин.
        Під час зустрічі виступили представники районів, які вже успішно реалізували свої мікропроекти. Вони поділились із присутніми досвідом вирішення проблемних питань.
    Після обговорення учасники заходу побувають на об’єктах соціальної сфери, де було впроваджено мікропроекти. Зокрема, ознайомляться з результатами впровадження мікропроектів з реконструкції водозабору в с. Отроків та впровадженням енергозберігаючих заходів в школі по заміні вікон на металопластикові, а також з результатами реалізованого мікропроекту з енергозбереження в с.Вільховець по капітальному ремонту покрівлі та системи опалення.


    22.06.2017

liniy.jpg

admin_novrayrada
p6210009.jpgp6210014.jpgДень скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні — день пам'яті в Україні. Відзначаємо його щорічно 22 червня. 
     Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, закатованих у нацистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь. Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок, захищаючи в ті суворі роки нашу Батьківщину. 
    Тому сьогодні колона жителів селища скорботною ходою пройшла до обеліска загиблим воїнам для вшанування пам’яті мільйонів жертв, що стали наслідком суперництва найкривавіших у світі тоталітарних режимів. 
     У заході взяли участь керівники місцевих органів влади, представники районної організації ветеранів війни і праці, делегації трудових колективів підприємств, установ та організацій. 
     Вже традиційно із промовою виступив голова районної організації ветеранів війни і праці В.Смішко. Він розповів про початок Другої світової війни, її перебіг на теренах України та роль українського народу у перемозі. Також зачитав вірш місцевого поета А.Пасічника, присвячений пам’ятній даті. 
     Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих земляків у Другій світовій війні, а також усіх героїв, чиє життя забрала війна на Сході та поклали квіти до обеліску. 

    22.06.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada

З метою забезпечення потреб населення у послугах, що надаються сервісними центрами МВС, Новоушицькою районною радою підписано договір про співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС в Хмельницькій області. Предметом Договору є співпраця у сфері надання послуг, віднесених до компетенції сервісних центрів МВС зокрема:

  • реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

  • заміна посвідчення водія;

  • видача міжнародного посвідчення водія;

  • прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей;  

Бажаючих провести вищезазначені дії просимо звертатися до виконавчого апарату Новоушицької районної ради за адресою: смт Нова Ушиця вул. Подільська, 17 каб 102, або за телефоном +380384722583

 

 

 

liniy.jpg

admin_novrayrada
p6190002.jpgp6190006.jpg

20.06.2017 р. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів під головуванням голови комісії Коротун Р.П., за участю голови районної ради Проциша О.Д. На засідання запрошено Танасійчука Ю.С., - голову райдержадміністрації, депутата районної ради, Громяк Л.П., - начальника управління фінансів районної державної адміністрації. На засіданні розглянуто лист управління фінансів районної державної адміністрації від 30.05.2017р., №02-10/159 “ Про субвенцію до районного бюджету з бюджету селища на виконання програми розвитку донорства крові” та прийнято рішення внести відповідні зміни до районного бюджету. Взято до уваги повідомлення райдержадміністрації “Про відсутність використання коштів резервного фонду районного бюджету в травні 2017р.” А також розглянуто лист обласної ради від 14.06.2017р “Про участь у Рейтингу юридичних осіб- платників податків, які знаходяться на території району”. За результатом розгляду усіх можливих кандидатур прийнято рішення рекомендувати районній раді, висунути для участі у Рейтингу ТОВ “Промінь Поділля”.

 

20.06.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada

  

images.jpg

Прийміть щирі вітання з Днем медичного працівника. Цей день разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість одужання, які вірять у ваші знання, вміння і досвід, у постійну готовність прийти на допомогу. 
    Адже це свято людей складної, благородної і шанованої професії, покликанням якої є повернути життя, полегшити страждання, подарувати можливість вільно працювати та реалізувати плани. 
    Щоденна турбота про жителів Новоушиччини, попередження захворювання, повернення хворих до повноцінного життя – все це надає особливого статусу медичним працівникам, людям високого громадського обов’язку. 
    Приємно відзначити, що медичні працівники району, за будь-яких умов, зберігають професіоналізм і моральність, незважаючи на труднощі, надають якісну медичну допомогу. 
    З нагоди свята висловлюємо подяку всім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю на благо людей. Нехай все добро, зроблене вами, повернеться сторицею. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Злагоди, благополуччя і добра вам та вашим родинам! 

З повагою
голова районної ради
голова районної державної адміністрації
Олександр Проциш
Юрій Танасійчук

liniy.jpg

admin_novrayrada
p6150005.jpgp6150013.jpgp6150033.jpgЩорічно у третю неділю червня відзначаємо День медичного працівника, професія якого є однією з найважливіших і найвагоміших у світі, адже здоров’я завжди було і є найціннішим скарбом для людини і держави. 
    Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою і необхідною. Заслуги лікарів перед земляками, суспільством і державою неоціненні. Тому День медика разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви дарували радість одужання, які вірять у ваші знання, вміння і досвід. 
    Привітати медичних працівників району завітали керівники району:  голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, секретар селищної ради С.Мегель. 
    Посадовці подякували їм за нелегку, виснажливу і відповідальну працю – збереження здоров’я людей.
    Кращих працівників медичної галузі було нагороджено почесними грамотами та подяками Хмельницької обласної ради, Хмельницької облдержадміністрації, Новоушицької районної ради та райдержадміністрації і вручено подарунки. 

    16.06.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
 dcz.jpgУ січні - травні 2017 року в базі даних Новоушицького районного центру зайнятості налічувалось 181 вакансія, всі вони заявлені для укомплектування службою зайнятості. Середній розмір оплати праці становив 3379 грн. З початку року кількість роботодавців, які поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася на 38%
     Близько 70% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники, бармени, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, кухарі, водії. 
     Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 74% вакансій було укомплектовано. Станом на 1 червня 2017 року актуальними були 20 вакансій, на одну вакансію претендувало 5 безробітних. У січні-червні 2017 року, у порівнянні з відповідним періодом 2016 року, досягнуто позитивної динаміки по окремих напрямках діяльності державної служби зайнятості. 
     Послугами Новоушицького районного центру зайнятості скористалися 839 безробітних громадян. Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням районної служби зайнятості, зросла на 17% та становила 149, в тому числі 125 зареєстрованих безробітних. Крім того, 79 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. 
     З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння районного центру зайнятості понад 29 безробітних проходили професійне навчання. 
     На нові робочі місця з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 11 безробітних, у тому числі 9 осіб, які недостатньо конкурентноспроможні на ринку праці, та 2 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. 
     Протягом січня-травня 2017 року послугами центру зайнятості скористалися 79 демобілізованих військовослужбовців, який брали участь в антитерористичній операції. Забезпечено роботою 6 учасників АТО, в тому числі 1 особа започаткувала власну справу отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Охоплено професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації 2 особи. 
     З початку року на обліку перебувала 1 особа з числа вимушено переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, яка була працевлаштована. 
     Станом на 1 червня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 408 осіб, в тому числі 41 учасник АТО. Серед безробітних 41% складали жінки, 26,5% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 79% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 653 особи. 

     Інформацію підготував відділ надання соціальних послуг РЦЗ 
     Довідки за тел.: 3-00-93; 3-01-27. 

    13.06.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
dcz.jpgВи маєте можливість безкоштовно навчитися англійській мові (онлайн) завдяки соціальному проекту "Лінгва.Скілз" (Lingva.Skills) www.lingva.ua 
    Для цього необхідно зробити кілька кроків: 
    1. Звернутися до центру зайнятості, де Ви зареєстровані як безробітний, з проханням включити Вас до програми безкоштовного навчання англійські мові за проектом "Lingva.Skills". 
    2. Надати свою електронну адресу та ПІБ Вашому особистому консультанту-фахівцю з працевлаштування. Для реєстрації рекомендується використовувати електронну пошту: gmail.com, ukr.net, bigmir.net, yahoo.com, outlook.com, і.uа або інші пошти українських провайдерів. 
    3. Приблизно через тиждень отримати від особистого консультанта персональний пароль для входу в систему. 
    4. Зайти на www.lingva.ua з власного комп'ютера та в розділі "Як навчатись" увійти у систему. 
    5. E-mail та пароль вводити з врахуванням регістру та мови! 
    6. Пройти навчання на сайті Lingva.Skills (www.lingva.ua). Навчання доступне у будь який зручний для Вас час. Ви самі корегуєте час та темп навчання. Базовий рівень знань англійської мови не має значення. 
    7. Всі, хто пройшов навчання (рівень А1 - А2) отримують сертифікат. 
    Відповідно до укладеного Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та громадською організацією "Всеукраїнська, молодіжна громадська організація "Українська Студентська Спілка" від 30.08.2016 ця послуга надасться всім категоріям безробітних осіб, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та членам їх сімей. 


    13.06.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
p6110004.jpgp6110006.jpg12 червня відповідно до Положення про постійно діючу балансову комісію при районній раді відбулося засідання балансової комісії по підсумках роботи комунальних підприємств (установ, організацій) за 1 квартал 2017 року, під головуванням керуючого справами виконавчого апарату районної ради, голови комісії Зваричука В.В., у якому взяли участь голова районної ради О. Проциш, та перший заступник голови райдержадміністрації, член комісії Мазур П.А.

На даному засіданні розглядалися наступні питання:

1. Звіт т.в.о. завідуючої КП «Новоушицька центральна районна аптека №20» про фінансово-господарську діяльність підприємства за  І квартал 2017 року. 

2. Звіт заступника редактора районної газети "Наддністрянська правда" про фінансово-господарську діяльність установи за  І квартал 2017 року.

3. Надання дозволу на передачу в суборенду частини орендованого приміщення. 

З усіх питань прийняті відповідні рішення, та рекомендовано керівникам госпрозрахункових установ забезпечити збільшення прибутковості та недопущення збитковості від господарської діяльності.

 

 

12.06.2017 р.

liniy.jpg

01.06.2017 г. admin_novrayrada
2017.06.01.jpgСьогодні директор Хмельницького обласного центру зайнятості С.Черешня представив директора Новоушицького районного центру зайнятості Вербовську Любов Іванівну. 
    Л.Вербовська близько двох років працювала на посаді виконуючої обов’язків директора і зарекомендувала себе як компетентний і відповідальний працівник. 
    Виступаючи перед колективом, С.Черешня зазначив, що незважаючи на реформування галузі, працівники центрів зайнятості мають надавати якісні послуги й активно співпрацювати з роботодавцями задля створення нових робочих місць. 
    До привітань долучились голова районної ради О.Проциш та голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук. Вони побажали Л.Вербовській успіхів у роботі та наголосили на важливості співпраці центру зайнятості із місцевими органами влади. 


    01.06.2017