Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada
p5210001.jpgp5210010.jpg
22 травня відповідно до Положення про постійно діючу балансову комісію при районній раді відбулося засідання балансової комісії по підсумках роботи комунальних підприємств (установ, організацій) за 1 квартал 2017 року, під головуванням керуючого справами виконавчого апарату районної ради, голови комісії Зваричука В.В., у якому взяли участь голова районної ради О. Проциш, та перший заступник голови райдержадміністрації, член комісії Мазур П.А.

На даному засіданні розглядалися наступні питання:

1. Звіт директора Новоушицького спеціалізованого лісомисливського підприємства «Поділля» про фінансово-господарську діяльність підприємства за І квартал 2017 року. 

2. Звіт головного лікаря Новоушицької центральної районної лікарні про фінансово-господарську діяльність установи за І квартал 2017 року.

З усіх питань прийняті відповідні рішення, та рекомендовано керівникам госпрозрахункових установ забезпечити збільшення прибутковості та недопущення збитковості від господарської діяльності.

 

 

22.05.2017 р.


liniy.jpg

admin_novrayrada
p4260002w.jpg

11 травня головою районної ради О.Процишом, за участі голови районної державної адміністрації Танасійчука Ю.С. проведено пленарне засідання  тринадцятої позачергової сесії районної радиУ

засіданні прийняли участь 28 депутатів районної ради.Депутатами розглянуто питання:

1. Про делегування члена госпітальної ради

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

3. Про депутатський запит депутата районної ради Шевельова А.О.

4. Різне.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділі “Рішення сесій”. 

 

18.05.2017 р. 

liniy.jpg

admin_novrayrada
p5160002.jpgp5160007.jpg

17 травня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів. В роботі постійної комісії прийняв участь голова районної ради Проциш О.Д., та перший заступник голови районної державної адміністрації Мазур П.А., заступник голови районної державної адміністрації Бакулей В.М. На засіданні розглянуто питання передачі 50 тис грн., субвенції з бюджету селища до районного бюджету співфінансування та акумуляції коштів районного бюджету, бюджетів сільських і селищної рад та коштів інвесторів для ремонту автодороги Антонівка- Пижівка від села Борсуки до села Пижівка.

 

 

17.05.2017 р. 

liniy.jpg

admin_novrayrada

Головою районної ради прийнято розпорядження

від 4 травня 2017 року № 16 - кр

"Про внесення змін до розпорядження голови районної

ради від 01.02.2017 року №3-р" 

liniy.jpg

admin_novrayrada

Головою районної ради прийнято розпорядження

від 16 березня 2017 року № 8-р

"Про внесення змін до розпорядження голови

районної ради від 01.02.2017 року №3-р" 

liniy.jpg

admin_novrayrada

Головою районної ради прийнято розпорядження

від 1 лютого 2017 року № 3-р

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік 

liniy.jpg

admin_novrayrada
p5100002.jpgp5100003.jpgp5100011.jpg Сьогодні новоушичани зібрались на площі у центрі селища, щоб відзначити День Європи - свято, яке символізує єднання європейських країн, солідарність всіх демократичних сил. Відзначення Дня Європи - це важливий крок у зміцненні та самоідентифікації України на загальноєвропейському просторі. 
     Урочистості відбулись і з нагоди затвердження Радою Міністрів ЄС безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. 
     Головну участь у заході взяла активна молодь Новоушиччини: учнівські та студентські лідери, відмінники навчання, призери олімпіад, спортсмени, за якими майбутнє нашого краю і України. 
     Право підняти Державний прапор України і прапор Євросоюзу було надано голові районної ради О. Процишу, селищному голові О.Московчуку, голові райдержадміністрації Ю.Танасійчуку та кращим представникам учнівської молоді. Під гімн України і гімн Європи «Ода до радості» прапори замайоріли на площі. 
     Після урочистого відкриття заходу перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук. Він відзначив: «Правильним і закономірним є рішення всебічної інтеграції у сучасний європейський простір, наближення до європейських демократичних цінностей та поступовий відхід від радянських традицій. Адже усвідомлення того, що ми, українці, є повноцінною нацією, народом, здатним цінувати та нести в світ свою культуру, мову, традиції є, перш за все, свідченням нашої готовності до співжиття з європейськими країнами». 
     Завершилась церемонія піснею про Україну. 

    11.05.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
2017.05.11.jpgСимволічно, що саме сьогодні, коли українці відзначають День Європи, Рада ЄС прийняла довгоочікуване рішення щодо візової лібералізації для громадян України для в’їзду на території ЄС. Неможливо переоцінити важливість цього рішення, адже воно доводить, що Україна впевнено пройшла до своєї мети шляхом здійснення необхідних реформ у різних галузях політичного, економічного та суспільного життя. Запровадження безвізового режиму доводить, що європейський вибір нашої держави визнаний країнами Євросоюзу, та сприятиме подальшому зміцненню відносин між Україною та ЄС. 
    День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників. 
    Відправною точкою на шляху до започаткування відзначення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, направлений на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції. 
    Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. 
    У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. 
    Ми воліли б мати не гірший, ніж у ЄС рівень соціального захисту і охорони здоров’я; хотіли б, аби наша молодь могла вдосконалювати свою освіту в Європі, а громадяни України вирушали на відпочинок за кордон без принизливих черг за візами. 
    З економічної точки зору європейський вибір підтверджує те, що ми прагнемо вільної торгівлі та ринкового розвитку народного господарства, з погляду науки – бажання інтегруватися в загальноєвропейську і світову науково-дослідницьку мережу, де ми, без сумніву, зможемо співробітничати на рівних. 
    Нарешті, так само, як і Європа, ми хочемо жити в мирі і добросусідстві, віримо, що економічна інтеграція – найдієвіший засіб стримування війни. 
    Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. 

    11.05.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada

  Головою районної ради прийнято розпорядження

"Про скликання сесії районної ради"
 
 

liniy.jpg

admin_novrayrada

p5080019.jpgp5080038.jpgp5080028.jpg

9 травня, у день 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі у селищі відбувся мітинг-реквієм.

Урочистою ходою сивочолі ветерани-учасники бойових дій Другої світової разом з сучасними героями – учасниками антитерористичної операції  пройшли центральною вулицею до пам’ятника загиблим воїнам. Серед них – колишні офіцери запасу, рядові, мічмани, сержанти, старшини - вони в строю, як і колись, 72 роки тому.

Разом з ветеранами та сучасними героями пройшли делегації від трудових колективів підприємств, установ та організацій, жителі селища, молодь.

З теплими словами подяки до ветеранів, яких з кожним роком стає все менше, звернулись:, селищний голова О. Московчук, голова райдержадміністрації Ю. Танасійчук, голова районної ради О.Проциш, . Слово мали також помічник народного депутата України В. Мельниченка С. Тимчук, військовий комісар Новоушицького райвійськкомату Р. Юрчик, голова районної ради ветеранів війни та праці В.Смішко, голова первинної ветеранської організації селища В.Ясюк. Спогадами про війну ділилася активна учасниця партизанського руху, учасник бойових дій О.Приведа. 

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів та померлих ветеранів Другої світової війни, загиблих на сході України героїв. Після чого поклали квіти до обеліску, братської могили військовослужбовців. 

Активна молодь селища з нагоди Дня Перемоги відкрила перший у цьому році мотопробіг та поклала вінки до місць поховань учасників війни. Святкування продовжилось у парку культури і мистецтв.   

  09.05.2017 

liniy.jpg

09.05.2017 г. admin_novrayrada
p5070006w.jpgp5070008w.jpgp5070011w.jpg8 травня - День пам'яті та примирення, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН 22 листопада 2004 року. 
    Ми пишаємося тим, що народ нашої країни вніс вагомий внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни. 
    Щоб вшанувати пам'ять загиблих у роки Другої світової війни та з нагоди Дня пам’яті та примирення, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам. 
    У заході взяли участь представники ветеранської організації, керівники органів влади району, делегації і представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, жителі селища. 
    Пам'ять про загиблих, які 72 роки тому, стали на захисті своєї Батьківщини, присутні вшанували хвилиною мовчання, а до підніжжя пам’ятного знаку поклали квіти та вінки. 

    08.05.2017