Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada
p5290003.jpgp5290005.jpg

30 травня 2017 року відбулось засідання постійної комісії Новоушицької районної ради з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів, за участю голови районної ради Проциша О.Д. На засіданні розглянуто питання надходження медичної субвенції з державного бюджету, на лікування хворих на цукровий діабет в сумі 349.3 тис.грн. За результатом розгляду вирішено рекомендувати управлінню фінансів районної державної адміністрації внести відповідні зміни до районного бюджету. 

  

 

30.05.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
2017.05.23.jpgСьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.Мазура, за участі голови районної ради О. Проциша відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації. 
    Члени колегії розглянули два питання: про стан надання пільг та житлових субсидій населенню району та про стан підготовки підприємств агропромислового комплексу району до збирання зернових культур у 2017 році. 
    З першого питання інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Гарбуз. 
    За його інформацією, з 1 січня 2017 року до відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації за призначенням субсидій звернулось 1059 осіб, з них вперше звернулось 56 осіб за призначенням субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, 135 осіб за призначенням субсидій за новими обставинами та 868 осіб звернулось за призначенням субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу. 
    За квітень-травень цього року 634 домогосподарствам вже призначено субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу на 2017 рік та надано заявникам відповідні повідомлення. 
    У 2017 році проведено 2 масових перерахунки субсидій в зв’язку із збільшенням тарифів на житлово-комунальні послуги, а саме з 1 березня із зміною тарифів на електроенергію та з 1 квітня із зміною тарифів на природній газ. Загальна кількість перерахованих справ становить 12680. 
    Заслухавши це питання, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур наголосив, що потрібно посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо змін до порядку надання субсидій з 1 травня 2017 року. 
    Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації С.Стрілецький надав оперативну інформацію про підготовку до збору зернових культур. 
    Так, по всіх категоріях господарств до збору в районі підлягає 4888 га озимого ріпаку, і 8736 га ранніх зернових. У тому числі озимих зернових - 7225 га. Ярих зернових – 1511 га. 
    На жнивах буде працювати 53 комбайни. Ряд господарств провели заміну комбайнів на більш продуктивні. 
    Проводяться підготовчі роботи для прийому, доробки і зберігання зерна нового врожаю. Для цього в агроформуваннях району буде задіяно 5 критих токів, 15 площадок з твердим покриттям, 16 зерноскладів. Для доробки зерна підготовлено 24 зерноочисних машин і 3 зерносушарки. До початку жнив фермерське господарство «Діоніс» введе в дію зерноочисний комплекс «ЗАВ-20». У ФГ «Агросад Поділля» придбано зерноочисну машину «ОВС-25». У ФГ «Заміхівське-06» буде завершено будівництво модуля для зберігання зерна. 
    Для проведення жнив необхідно 455 тонн дизпалива і 83 тонни бензину. На цей час є в наявності 280 тонн дизпалива і 25 тонн бензину, що відповідно становить – 62% і 30% до потреби. 
    З усіх питань члени колегії прийняли відповідні рішення. 

    23.05.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
p5210001.jpgp5210010.jpg
22 травня відповідно до Положення про постійно діючу балансову комісію при районній раді відбулося засідання балансової комісії по підсумках роботи комунальних підприємств (установ, організацій) за 1 квартал 2017 року, під головуванням керуючого справами виконавчого апарату районної ради, голови комісії Зваричука В.В., у якому взяли участь голова районної ради О. Проциш, та перший заступник голови райдержадміністрації, член комісії Мазур П.А.

На даному засіданні розглядалися наступні питання:

1. Звіт директора Новоушицького спеціалізованого лісомисливського підприємства «Поділля» про фінансово-господарську діяльність підприємства за І квартал 2017 року. 

2. Звіт головного лікаря Новоушицької центральної районної лікарні про фінансово-господарську діяльність установи за І квартал 2017 року.

З усіх питань прийняті відповідні рішення, та рекомендовано керівникам госпрозрахункових установ забезпечити збільшення прибутковості та недопущення збитковості від господарської діяльності.

 

 

22.05.2017 р.


liniy.jpg

admin_novrayrada
p4260002w.jpg

11 травня головою районної ради О.Процишом, за участі голови районної державної адміністрації Танасійчука Ю.С. проведено пленарне засідання  тринадцятої позачергової сесії районної радиУ

засіданні прийняли участь 28 депутатів районної ради.Депутатами розглянуто питання:

1. Про делегування члена госпітальної ради

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

3. Про депутатський запит депутата районної ради Шевельова А.О.

4. Різне.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділі “Рішення сесій”. 

 

18.05.2017 р. 

liniy.jpg

admin_novrayrada
p5160002.jpgp5160007.jpg

17 травня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів. В роботі постійної комісії прийняв участь голова районної ради Проциш О.Д., та перший заступник голови районної державної адміністрації Мазур П.А., заступник голови районної державної адміністрації Бакулей В.М. На засіданні розглянуто питання передачі 50 тис грн., субвенції з бюджету селища до районного бюджету співфінансування та акумуляції коштів районного бюджету, бюджетів сільських і селищної рад та коштів інвесторів для ремонту автодороги Антонівка- Пижівка від села Борсуки до села Пижівка.

 

 

17.05.2017 р. 

liniy.jpg

admin_novrayrada

Головою районної ради прийнято розпорядження

від 4 травня 2017 року № 16 - кр

"Про внесення змін до розпорядження голови районної

ради від 01.02.2017 року №3-р" 

liniy.jpg

admin_novrayrada

Головою районної ради прийнято розпорядження

від 16 березня 2017 року № 8-р

"Про внесення змін до розпорядження голови

районної ради від 01.02.2017 року №3-р" 

liniy.jpg

admin_novrayrada

Головою районної ради прийнято розпорядження

від 1 лютого 2017 року № 3-р

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік 

liniy.jpg

admin_novrayrada
p5100002.jpgp5100003.jpgp5100011.jpg Сьогодні новоушичани зібрались на площі у центрі селища, щоб відзначити День Європи - свято, яке символізує єднання європейських країн, солідарність всіх демократичних сил. Відзначення Дня Європи - це важливий крок у зміцненні та самоідентифікації України на загальноєвропейському просторі. 
     Урочистості відбулись і з нагоди затвердження Радою Міністрів ЄС безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. 
     Головну участь у заході взяла активна молодь Новоушиччини: учнівські та студентські лідери, відмінники навчання, призери олімпіад, спортсмени, за якими майбутнє нашого краю і України. 
     Право підняти Державний прапор України і прапор Євросоюзу було надано голові районної ради О. Процишу, селищному голові О.Московчуку, голові райдержадміністрації Ю.Танасійчуку та кращим представникам учнівської молоді. Під гімн України і гімн Європи «Ода до радості» прапори замайоріли на площі. 
     Після урочистого відкриття заходу перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук. Він відзначив: «Правильним і закономірним є рішення всебічної інтеграції у сучасний європейський простір, наближення до європейських демократичних цінностей та поступовий відхід від радянських традицій. Адже усвідомлення того, що ми, українці, є повноцінною нацією, народом, здатним цінувати та нести в світ свою культуру, мову, традиції є, перш за все, свідченням нашої готовності до співжиття з європейськими країнами». 
     Завершилась церемонія піснею про Україну. 

    11.05.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
2017.05.11.jpgСимволічно, що саме сьогодні, коли українці відзначають День Європи, Рада ЄС прийняла довгоочікуване рішення щодо візової лібералізації для громадян України для в’їзду на території ЄС. Неможливо переоцінити важливість цього рішення, адже воно доводить, що Україна впевнено пройшла до своєї мети шляхом здійснення необхідних реформ у різних галузях політичного, економічного та суспільного життя. Запровадження безвізового режиму доводить, що європейський вибір нашої держави визнаний країнами Євросоюзу, та сприятиме подальшому зміцненню відносин між Україною та ЄС. 
    День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників. 
    Відправною точкою на шляху до започаткування відзначення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, направлений на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції. 
    Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. 
    У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. 
    Ми воліли б мати не гірший, ніж у ЄС рівень соціального захисту і охорони здоров’я; хотіли б, аби наша молодь могла вдосконалювати свою освіту в Європі, а громадяни України вирушали на відпочинок за кордон без принизливих черг за візами. 
    З економічної точки зору європейський вибір підтверджує те, що ми прагнемо вільної торгівлі та ринкового розвитку народного господарства, з погляду науки – бажання інтегруватися в загальноєвропейську і світову науково-дослідницьку мережу, де ми, без сумніву, зможемо співробітничати на рівних. 
    Нарешті, так само, як і Європа, ми хочемо жити в мирі і добросусідстві, віримо, що економічна інтеграція – найдієвіший засіб стримування війни. 
    Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. 

    11.05.2017 

liniy.jpg

10.05.2017 г. admin_novrayrada

  Головою районної ради прийнято розпорядження

"Про скликання сесії районної ради"