Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada
2017.02.22_1.jpgdsc09361s.jpgСьогодні голова районної ради О.Проциш та перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур провели виїзний прийом громадян у селах Березівка, Шебутинці.
     До посадовців жителі цих населених пунктів зверталися із різними питаннями.
     Священик із с.Березівка порушив питання щодо ремонту проблемної ділянки дороги від с.Борсуки до с.Пижівка. Мати військовослужбовця попросила посприяти в отриманні пільг чи субсидій учаснику бойових дій.
     Ще один житель с.Березівка, депутат районної ради, попросив надати роз’яснення щодо дострокового припинення договору оренди та відшкодування витрат орендарю, який орендує землі на території його села. Також відзначив, що потребує ремонту проблемна ділянка дороги до с.Березівка.
     Два заявники прийшли до керівництва району у с.Шебутинці. Вони порушили питання про призначення субсидій та вуличне освітлення.
     Завершивши прийом громадян, посадовці відвідали заклади соціальної сфери: будинок культури, школу, дитячий садочок, ФАП.
     У ході проведення прийому громадянам надавались роз’яснення. Окремі звернення будуть переадресовані за належністю органам влади, установам, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань.

    22.02.2017

liniy.jpg

admin_novrayrada
p2190015s.jpgp2190013s.jpgp2190022s.jpgСьогодні ми відзначаємо скорботну дату – День героїв Небесної Сотні. Саме цей день три роки тому став кульмінацією кривавих подій на майдані Незалежності у Києві. За бажання жити у новій вільній країні, за нашу з вами свободу, віддали життя кращі сини України – герої Небесної Сотні.
    Щоб вшанувати загиблих учасників Революції Гідності, новоушичани зібралися у центрі селища.
   
Керівники органів влади району, делегації і представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, жителі селища, молодь пройшли скорботною ходою до знака борцям за незалежність.
    Під виконання пісні «Пливе кача…»
, яка стала жалобним гімном Майдану, присутні запалили свічки і лампадки та поклали квіти до пам’ятного знака героям Небесної Сотні.
   Безсмертні душі вбитих і закатованих за краще майбутнє кожного з нас відійшли у небеса, але вони вічно житимуть у пам’яті народу, бо «Герої не вмирають!».

liniy.jpg

admin_novrayrada
Головою районної ради прийнято розпорядження

13 лютого 2017 року № 5-р

  "Про скликання сесії районної ради"

 

.

liniy.jpg

admin_novrayrada

2017.02.16_1.jpg2017.02.16.jpgСьогодні Новоушицька районна організація ветеранів війни і праці відзначає 30-ту річницю від початку створення. З цієї нагоди в адміністративному приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбувся урочистий пленум.       Участь у роботі пленуму взяли голови первинних ветеранських організацій, представники обласної ради ветеранів, запрошені представники влади: голова районної ради О.Проциш,  голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, селищний голова О.Московчук, сільські голови, т.в.о. старост. 
     Урочистому пленуму передувала конструктивна бесіда із керівництвом району, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, які опікуються людьми поважного віку. 
     Ветерани порушували багато проблем, які стосуються не лише їх життєдіяльності, а й села чи селища, у якому вони проживають. Серед порушених питань – робота стаціонарних телефонів у селах району, ремонт проблемних ділянок доріг, забезпечення фельдшерських пунктів медикаментами, зниження закупівельних цін на молоко, заміни електроопор, надбавок до пенсії дітям війни, оплати комунальних послуг тощо. 
     Перед тим, як розпочати засідання пленуму, присутні вшанували хвилиною мовчання тих членів організації, які пішли з життя та загиблих в роки Другої світової війни та в бойових діях на сході України. 
     На початку створення, 1987 року, ветеранська організація нараховувала 13 тис. осіб, а сьогодні – близько 8 тис. 
     Голова районної організації ветеранів війни і праці В.Смішко виступив із доповіддю про діяльність організації протягом 30 років, яка була спрямована на досягнення основних статутних цілей: усестороннього захисту ветеранства, відстоювання прав військових, виховання молоді в дусі патріотизму, зміцнення всіх ветеранських структур, як головного інструменту у вирішенні важливих питань. 
     В.Смішко відзначив найбільш активних діячів та дав аналіз проведеній роботі. Незважаючи на поважний вік, ветерани брали і продовжують брати активну участь у громадському житті району, займаються волонтерством, збереженням пам’ятників, обелісків, могил загиблих у роки Другої світової війни, опікуються і допомагають дітям війни, співпрацюють з Хмельницьким госпіталем інвалідів війни, органами місцевої влади. 
     Привітали учасників пленуму із річницею і керівники району, помічник народного депутата України В.Мельниченка С.Тимчук та депутат обласної ради А.Олійник вручили грошові нагороди. 
     За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, участь в патріотичному вихованні молоді, вагомий особистий внесок у захист соціальних прав ветеранів та з нагоди 30-річчя від створення районної організації ветеранів головам первинних ветеранських організацій та активним її членам було вручено грамоти і подяки з подарунками. Голову районної організації ветеранів війни і праці В.Смішка нагороджено почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації. 
     Засідання завершилось на приємній ноті – виступі вокального гурту ветеранів війни та праці «Доля». 

    16.02.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
2017.02.15.jpg2017.02.15_2.jpgСьогодні, 15 лютого, ми вшановуємо пам’ять полеглих у боях на території інших держав, віддаємо данину пам'яті та поваги воїнам, які загинули, виконуючи свій військовий обов'язок. 
    Із Новоушицького інтернаціональний обов’язок виконували: в Афганістані – 61 військовослужбовець, на Кубі – 10, в Єгипті і Угорщині – 5, в Чехословаччині – 24, в Югославії – 3, у Кореї – 2. Із них – 2 загиблих, 8 померлих від закінчення бойових дій. 
    Щоб вшанувати пам'ять усіх полеглих, учасники бойових дій на територіях інших держав, керівники району та громадськість поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів-інтернаціоналістів та обеліску загиблим у роки Другої світової війни. 
    День ушанування пам’яті продовжився у районному будинку культури і мистецтв. Голова районної ради О.Проциш,  голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук,  селищний голова О.Московчук у своїх промовах дякували воїнам-інтернаціоналістам за виконану місію. 
    Солісти районного будинку культури і мистецтв та вокальний гурт «Доля» подарували музичні вітання відповідної тематики. 
    Після завершення заходу колишні воїни-побратими відвідали сім’ї загиблих в Афганістані та поклали вінки на могили загиблих. 


    15.02.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
1502.jpg   Щорічно, 15 лютого український народ відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок в локальних конфліктах інших держав, схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих.
    Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки, так і не повернулися до рідної домівки. Священною є пам’ять про їхню мужність при виконанні інтернаціонального завдання, за яке вони заплатили найдорожчим – власним життям.
    Світла пам’ять про тих, хто загинув під час бойових дій, повинна стати духовною підмогою для суспільної консолідації нації, примирення незалежно від національності, політичних і релігійних поглядів та переконань.
    Ми дякуємо за мужність і героїзм тим, хто повернувся. Ваш подвиг - взірець реального, дієвого патріотизму для сучасного покоління, для військовослужбовців, які зараз стоять на захисті нашої держави.
    Бажаємо вам міцного здоров’я, радості і добра, родинного благополуччя й достатку, наснаги та віри в краще майбутнє України. Нехай завжди над всіма нами буде мирне небо.
    Вічна пам’ять полеглим! Вічна слава живим!
З повагою
голова районної державної адміністрації
голова районної ради
Юрій Танасійчук
Олександр Проциш

liniy.jpg

admin_novrayrada
2017.02.14_3.jpg2017.02.14_2.jpg    Сьогодні у великій залі районної ради відбувся семінар-навчання для сільгоспвиробників району, організований за сприяння управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
    Семінар проводили практикуючий бухгалтер, постійний консультант з питань бухгалтерського обліку та податкової політики, член ГО «Територія розвитку», засновниця «Перша Бухгалтерська Контора» Е.Сисак, практикуючий бухгалтер, постійний консультант з питань бухгалтерського обліку та податкової політики, партнер Асоціації «СТ Поділля», член ГО «Територія розвитку» С.Степанюк, спеціаліст із земельних відносин, практикуючий юрист, партнер та член ГО «Територія розвитку», постійний консультант з питань земельного аудиту та всіх видів юридичних послуг в агропромисловому комплексі С.Антонецька.
    Присутні сільгоспвиробники заслухали інформацію про основні податкові зміни у податковому кодексу України (адміністрування податків і зборів, податок на додану вартість, земельний податок та податок на доходи фізичних осіб), про основні зміни у законодавстві у зв’язку із збільшенням рівня заробітної плати та прожиткового мінімуму, основні законодавчі введення, що стосуються земельних відносин, особливості трудового законодавства (військовий облік, фермерські та сімейні господарства) тощо.
    У ході проведення семінару присутні могли отримати відповіді на всі питання, які їх цікавлять.


    14.02.2017

liniy.jpg

admin_novrayrada
2017.02.11.jpg008s.jpg   У суботу в оновленому фізкультурно-оздоровчому комплексі під гаслом «Від Афгану до АТО» відбувся міжобласний турнір з футзалу, приурочений 28-й річниці виводу військ з Афганістану.
    Футболісти із трьох областей з’їхалися до Нової Ушиці з однією метою - збереження пам’яті про земляків, які пройшли вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших гарячих точках планети, привернення уваги суспільства до проблем учасників бойових дій, а також виховання молоді на кращих традиціях старших поколінь.
     Участь в турнірі взяли 4 команди ветеранів футболу: «Дністер» Хотин (Чернівецька обл.), «Колос» Муровані Курилівці (Вінницька обл.), «Дружба» Чемерівці (Хмельницька обл.) та «Агробізнес» Нова Ушиця.
     Селищний голова О.Московчук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Зваричук, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур, депутат обласної ради А.Олійник, директор Новоушицького хлібокомбінату О.Московчук, голова районної федерації футболу А.Гаєвський привітали присутніх з відкриттям турніру.
   У першому матчі новоушичани, програючи чемерівчанам, все-таки вирвалися вперед із рахунком 4-3.
     Про хід усіх поєдинків свідчать результати: Хотин – Муровані Курилівці – 2-7, Нова Ушиця – Хотин – 3-5, Чемерівці - Муровані Курилівці – 6-3, Муровані Курилівці – Нова Ушиця – 7-2, Хотин – Чемерівці – 2-2. Долю другого місця визначили пенальті між командами Чемерівців та Хотина.
    У підсумку змагань перше місце виборола команда Мурованих Куриловець, друге – Чемерівець, третє – Хотина.
    Команду-переможця нагородили кубком та премією, призерів – кубками, дипломами. Кращих спортсменів - пам’ятними сувенірами.

    11.02.2017

liniy.jpg

admin_novrayrada

p2120020s.jpgp2120023s.jpg13 лютого відповідно до Положення про постійно діючу балансову комісію при районній раді відбулося засідання балансової комісії по підсумках роботи комунальних підприємств (установ, організацій) за 2016 рік, під головуванням керуючого справами виконавчого апарату районної ради, голови комісії Зваричука В.В., у якому взяли участь голова районної ради О. Проциш та перший заступник голови райдержадміністрації, член комісії Мазур П.А.

На даному засіданні розглядалися наступні питання:

1. Звіт директора Новоушицького спеціалізованого лісомисливського підприємства «Поділля» про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2016 рік.

2. Звіт т.в.о. завідуючої КП «Новоушицька центральна районна аптека №20» про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2016 рік.

З усіх питань прийняті відповідні рішення, та рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити збільшення прибутковості та недопущення збитковості від господарської діяльності.

 

 

13.02.2017 р.

liniy.jpg

admin_novrayrada
2017.02.08.jpg2017.02.08_1.jpgСьогодні в с. Березівка Новоушицького району прощалися із загиблим військовослужбовцем Анатолієм Заремським.
    А.Заремський, 1977 року народження, служив у третій батальйонно-тактичній групі 80-ї аеромобільної бригади Збройних Сил України, що дислокується в Чернівцях.
    Загинув 3 лютого неподалік м.Авдіївка, внаслідок обстрілу ворожим «Градом».
    Кілька сотень наших краян, чимало кам’янчан, чернівчан прибули цього дня, аби попрощатися зі своїм Героєм. Серед них були і рідні загиблого, і його друзі та однокласники, побратими, товариші по зброї, представники влади, духовенство району, військові капелани.
    Від дому жалобна хода вирушила вулицями села до місця поховання. Присутні навколішках зустрічали похоронну процесію та приєднувалися до неї, проводжаючи солдата в останню путь. Дорогою з дому до місця поховання не переставав грати військовий оркестр.
    Поховали військовослужбовця на старому місцевому кладовищі, звідки видно розлогий Дністер, як і заповідав Анатолій. Вічно сумуючими він залишив батьків, брата, сестру, дружину та двох дітей.
    Анатолій Заремський віддав за Батьківщину найдорожче – своє життя. Його подвиг є прикладом для кожного з нас і залишиться навічно у вдячній пам’яті нащадків.

    08.02.2017

liniy.jpg

07.02.2017 г. admin_novrayrada

_150s.jpg_152s.jpgСьогодні, 07.02.2017 р., в

 

адмінприміщенні Новоушицької

 

селищної ради працівником

 

навчально-консультаційного

 

пункту у м.Кам’янець-Подільському

 

Навчально-методичного центру

 

цивільного захисту та безпеки

 

життєдіяльності Хмельницької

 

області Нікітіним В.В. проведено

 

 

навчальне заняття з особами, які призначені відповідальними (інструкторами) консультаційних пунктів

 

при органах місцевого самоврядування. В навчанні прийняли участь: керуючий справами районної ради

 

Зваричук В.В., сільські голови, посадові особи селищної ради, в.о. старостів селищної ради, а також

 

відповідальні особи з питань цивільного захисту підприємств (установ, організацій) району.

 

 

07.02.2017р.