Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada

_150s.jpg_152s.jpgСьогодні, 07.02.2017 р., в

 

адмінприміщенні Новоушицької

 

селищної ради працівником

 

навчально-консультаційного

 

пункту у м.Кам’янець-Подільському

 

Навчально-методичного центру

 

цивільного захисту та безпеки

 

життєдіяльності Хмельницької

 

області Нікітіним В.В. проведено

 

 

навчальне заняття з особами, які призначені відповідальними (інструкторами) консультаційних пунктів

 

при органах місцевого самоврядування. В навчанні прийняли участь: керуючий справами районної ради

 

Зваричук В.В., сільські голови, посадові особи селищної ради, в.о. старостів селищної ради, а також

 

відповідальні особи з питань цивільного захисту підприємств (установ, організацій) району.

 

 

07.02.2017р.

liniy.jpg

admin_novrayrada
2016.10.21.jpgСтало відомо, що внаслідок обстрілу «Градом» під Авдіївкою загинув військовослужбовець, наш земляк, який родом із с.Березівка, Заремський Анатолій Сергійович, 1978 року народження.
    А.Заремський проходив службу в місті Чернівці у військовій частині третьої батальйонно-тактичної групи 80-ї аеромобільної бригади Збройних Сил України.
    Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, бойовим побратимам, усім рідним і близьким покійного, який не залишився осторонь подій, що розгорнулись на Сході нашої країни.
    Вічна і світла пам'ять Герою!


    03.02.2017

liniy.jpg

admin_novrayrada
avd.jpgНаразі бої на сході України загострилися. Упродовж останніх днів інтенсивні обстріли тривають у м.Авдіївка. Через складну ситуацію там оголошено надзвичайний стан.
    Звертаємось до всіх небайдужих новоушичан з проханням допомогти жителям Авдіївки. Оголошуємо збір коштів, на які буде закуплено і відправлено необхідні речі. Серед списку необхідного: пересувні котельні на твердому паливі; генератори; мобільні автономні джерела живлення; паливо; польові кухні; ліжка, розкладушки, матраци, ковдри, постільна білизна; медикаменти; харчові набори, теплий одяг тощо.
    Перерахувати кошти можна на рахунок Новоушицької районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів): 26005300271060, обласне управління АТ «Ощадбанк» ТВБВ 10022/0148, код банку 315784, код ЄДРПОУ 09315357, призначення платежу: допомога жителям Авдіївки.
    Не будьмо байдужими! Кожна перерахована гривня може врятувати і зберегти життя людини!

    02.02.2017

liniy.jpg

admin_novrayrada

464276852.gifНовоушицька районна рада вітає депутатів районної ради,

 

які святкують  день народження у лютому 2017 р.

 

 

 

 

Євдокімов Володимир Михайлович    21.02.1963

 

 

Холявко Олександр Володимирович  23.02.1963

 

 

 

 

.

 

liniy.jpg

admin_novrayrada
kruti.jpg29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України. 
    Саме тоді на Чернігівщині недалеко від залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів від Києва, добровольчий загін з київських студентів і бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків, вступив у нерівний бій із більшовицькими військами Михайла Муравйова, чисельність яких налічувала близько 5 тисяч. 
    У бою під Крутами оборонці української державності призупинили наступ противника і здійснили організований відступ, руйнуючи за собою колії і мости. Російське радянське військо втратило боєздатність на чотири дні. 
    Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який означав міжнародне визнання української незалежності. 
    Після запеклого багатогодинного бою, користуючись присмерком, українські війська організовано відступили зі станції Крути до своїх ешелонів. 27 студентів та гімназистів, які перебували у резерві, під час відступу потрапили у полон. Наступного дня вони були розстріляні або замордовані. Згодом їх поховали на Аскольдовій могилі у Києві. 
     У загальному бій під Крутами тривав 3 дні. 29 січня було вбито останнього з трьохсот крутівських героїв. Більшовицькі кати заборонили місцевим селянам поховати за християнським обрядом тіла захисників Києва, залишивши їх на засніженому полі. 
    Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства. 
     Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. 

    27.01.2017 

liniy.jpg

admin_novrayrada
2017.01.26_2.jpgВ адміністративному приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбулось засідання медичної ради району, у якому взяли участь голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, селищний голова О.Московчук, медичні працівники центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги.
     Про підсумки роботи галузі охорони здоров’я за 2016 рік і перспективи роботи на 2017 рік інформували головний лікар ЦРЛ В.Гладій та головний лікар центру ПМСД Н.Фінагеєва.
     У 2016 році в районі померло 599 осіб. На першому місці в структурі смертності залишається порушення системи кровообігу і серцево-судинні захворювання, збільшилась кількість смертей від онкологічних захворювань, травм і отруєнь. Малюкової та материнської смертності не зафіксовано, проте збільшився рівень інвалідності серед населення.
     Станом на 1 січня у Новоушицькій ЦРЛ функціонує 117 стаціонарних ліжок: терапевтичне відділення – 38, педіатричне – 10, інфекційне -10, неврологічне – 15, хірургічне – 32, патологія вагітних – 5, гінекологічне – 7, відділення інтенсивної терапії – 6. Функціонують в лікарні і хоспісні ліжка. Всього за 2016 рік в лікарні проліковано 4775 хворих.
     Серед досягнень у 2016 році В.Гладій відзначила відсутність малюкової та материнської смертності, відсутність заборгованості по заробітній платі, введення в експлуатацію нового рентген-апарата, ремонт водопостачання та водовідведення. Серед проблем, які потребують вирішення – відсутність нових кадрів, недостатнє фінансування, потребує оновлення матеріально-технічна база та хірургічні інструменти тощо.
     У структурі центру ПМСД – 5 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, 45 ФАПів та фельдшерських пунктів, у яких працює 147 працівників. Серед позитивних змін у 2016 році Н.Фінагеєва відзначила акредитацію закладу, збільшення кількості виїздів лікарів по селах району, відсутність заборгованості по всіх розділах фінансування, проведення капітального ремонту приміщення Куражинської АЗПСМ, забезпечення молодими спеціалістами у селах Капустяни й Іванівка.
     Серед важливих завдань галузі охорони здоров’я району є стан надання онкологічної допомоги та стан виконання заходів протидії туберкульозу, оскільки рівень захворювання на ці хвороби серед жителів району є високим. Ці питання та перспективи їх вирішення обговорили на засіданні медичної ради після підведення підсумків.

    26.01.2017

liniy.jpg

admin_novrayrada

2017.01.26.jpgОсоблива увага легалізації зайнятості та забезпеченню виконання зобов’язань щодо підвищення мінімальної заробітної плати в районі

 26 січня відбулось засідання колегії райдержадміністрації.
    Першим було питання про легалізацію зайнятості та забезпечення виконання зобов’язань щодо підвищення мінімальної заробітної плати в районі, з якого інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Гарбуз. За даними моніторингу управління соціального захисту населення райдержадміністрації, середня заробітна плата одного штатного працівника району за грудень 2016 року склала 4575,6 грн., що на 1864,8 грн., більше ніж у січні 2016 року, що на 3125,6 грн. більше розміру мінімальної заробітної плати.
    Найбільше зростання заробітної плати у грудні 2016 року у порівнянні до початку 2017 року відбулось у таких видах економічної діяльності: сільське господарство, мисливство, лісове господарство, охорона здоров`я та надання соціальної допомоги, надання інших видів послуг, промисловість. Станом на 01.01.2017 року заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій в районі не має.
    У районі посилено контроль за своєчасністю виплати заробітної плати, вживаються заходи щодо її збільшення. Розмір середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника у грудні 2016 року за результатами вибіркового моніторингу склав 4575,3 грн., що на 1864,5 грн. більше, ніж у січні 2016 року (2710,8 грн.) та на 3125,3 грн. більше розміру мінімальної заробітної плати (1450 грн.).
    Проте, незважаючи на проведену роботу, по окремих підприємствах існує недотримання законодавства у сфері оплати праці, процвітає «тіньова» зайнятість та є випадки незаконного здійснення підприємницької діяльності.

    Із питання про раціональне використання лісових ресурсів в районі інформували директор ДП «Новоушицьке лісове господарство» П.Стецюк та директор Новоушицького лісомисливського підприємства «Поділля» О.Манюк.
    Так, у державному підприємстві «Новоушицьке лісове господарство» загальна площа земель державного лісового фонду складає 12172 га. Річний приріст на всій площі - 45036 м. Протягом 2016 року ДП «Новоушицьке лісове господарство» перевиконало виконання запланованих обсягів заготівлі лісового насіння, що становить 2607 кг. У державному лісовому фонді створено нові насадження на площі 17,0 га, з них посівом - 15,0 га, посадкою сіянців модрини - 2,0 га. Створено 1,6 га плантації новорічних ялинок. Проведено доповнення лісових культур на площі 103,5 га, з них у державному лісовому фонді 45,7 га та у захисних насадженнях - 57,8 га. Проведено рубки формування та оздоровлення лісів на площі 232 га, з них рубок догляду за молодняками 93 га.
    Обсяг реалізованої продукції власного виробництва становить 11302,2 тис грн. Варто відзначити, що реалізація ділової та технологічної деревини проводилася стовідсотково по аукціонних договорах. У результаті цих договорів поставлено споживачам внутрішнього ринку 6299 м3 деревини. Для населення та організацій району реалізовано 2703 м3 дров.
    У Новоушицькому спеціалізованому лісомисливському підприємстві «Поділля» загальна площа лісових земель згідно державних актів складає 3680 га. Весною та восени 2016 року посадка лісових культур проведена на площі - 16.7 га. Рубки головного користування проведені на площі 8.0 га, згідно ліміту лісосічного фонду на відповідний рік і заготівля деревини склала 1775 м.
    Заготівля деревини від рубок догляду за лісом склала 1369 м. Загалом заготівля деревини за 2016 рік склала – 3350 м та обсяг реалізації деревини склав 1.5 млн. грн.
    Особлива увага приділялася забезпеченню дровами паливними шкільних та дошкільних закладів, фельдшерсько-акушерських пунктів, а також жителів Новоушицького району. Протягом 2016 року одержали дров паливних шкільні заклади – 144 скл., дошкільні заклади - 397скл., ФАЛ – 179 скл.
    Члени колегії заслухали питання про проект програми розвитку малого і середнього підприємництва Новоушицького району на 2017-2018 роки, з якого інформувала начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Л.Бурденюк. Проект програми буде винесено на розгляд районної ради.
    Про забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування та про стан виконавської дисципліни керівників підрозділів райдержадміністрації інформував керівник апарату райдержадміністрації В.Костюченко.
    З усіх питань члени колегії прийняли відповідні рішення.

    26.01.2017

liniy.jpg

admin_novrayrada
2017.01.25.jpgСьогодні голова районної ради О.Проциш та перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур  провели виїзний прийом громадян у селищі Загродському, селах Антонівка, Хворосна.
     До посадовців жителі цих населених пунктів зверталися із різними питаннями.
     Найбільше звернень надійшло від жителів селища Загродського. Вони порушили питання підведення води та ремонту ділянки дороги до автотраси. Також цікавились, на що були витрачені кошти за продаж гуртожитку, що у селищі. Відповідь на це питання надав в.о. старости С.Копитко, зазначивши, що за отримані гроші було замінено вікна у будинку культури.
     Разом із головою батьківського комітету посадовці оглянули дитячий садочок, який потребує косметичного ремонту та сітки для обгородження.
     Звернення від жителів с.Антонівка стосувались вуличного освітлення та виділення коштів орендарями на поховання. У с.Хворосна посадовці оглянули проблемну ділянку дороги, яка потребує ремонту.

    25.01.2017

liniy.jpg

admin_novrayrada

 

      Шановні депутати районної ради, депутати сільських і селищної рад, особи місцевого самоврядування

 

району! Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції “ Ви зобов’язані щорічно до 1 квітня

 

подавати, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання

 

корупції Є-декларацію особи за минулий рік за формою, що визначена Національним агентством.

 


      Шановні керівники та посадові особи підприємств, установ організацій, що перебувають у спільній 

власності територіальних громад Новоушицького району, Вам необхідно подати декларації про майно, 

доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, до 1 квітня 2017 року в паперовому

вигляді.

 

25.01.2017 р.

liniy.jpg

admin_novrayrada
p1190003s.jpgp1190008s.jpgp1190009s.jpgДійшли завершення свята новорічно-різдвяного циклу. Їх завершення ми традиційно асоціюємо із фестивалем колядок та щедрівок, який з року в рік проводиться у нашому районі. 
    Тому сьогодні на площі у центрі селища відбувся завершальний селищний фестиваль колядок і щедрівок за участю художніх колективів громади «Різдвяний передзвін». 
    Аматорські колективи сіл громади подарували присутнім гарний настрій. Запальними хореографічними композиціями, веселими новорічно-різдвяними привітаннями, колядками та щедрівками вони створили справжню святкову атмосферу та провели пройдешні свята. 
    Селищний голова О.Московчук нагородив усі колективи дипломами. Голова райдержадміністрації Ю. Танасійчук та голова районної ради О. Проциш в свою чергу нагородили дипломом Новоушицьку селищну раду за популяризацію українського народного фольклору, збереження звичаїв та традицій, організацію і проведення фестивалю «Різдвяний передзвін». 

    20.01.2017 

liniy.jpg

20.01.2017 г. admin_novrayrada
sobornist_ua.gifШановні Новоушичани!

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність.

До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності. Прийняття Акту Злуки стало величною маніфестацією єднання східних та західних українських земель, виявом політичної консолідації національної еліти, днем народження єдиної незалежної соборної держави.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки іманентна суспільна потреба, а й наш моральний імператив берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності, державності.

Зі Святом Вас!

 

З повагою
голова райдержадміністрації
голова районної ради
Юрій Танасійчук
 Олександр Проциш