Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada

pc250005s.jpg22 грудня 2016 Довганю Степану Сергійовичу жителю с. Вахнівці виповнилося 90 років. Степан Сергійович прожив складне життя. Пройшов буремні роки другої світової війни, роки відбудови країни. Своє 90 річчя він відзначив в колі друзів та родичів. До Степана Сергійовича на ювілей завітав голова районної ради Проциш О. Д., перший заступник голови райдержадміністрації Мазур П.А., голова ради ветеранів Смішко В.І. голова ради ветеранів Вахновецької сільської ради Московчук В.І., сільський голова Лапчук С.В. Подарунки, квіти, щирі слова вітання та найкращі побажання звучали від гостей.

liniy.jpg

admin_novrayrada

pc260008s.jpg27 грудня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної

 

ради з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів,

 

за участю голови районної ради Проциша О.Д., на якому розглянуто

 

повідомлення управління фінансів райдержадміністрації про додаткову

 

субвенцію районному бюджету на виплату субсидій та надання пільг

 

населенню, а також субвенцію з селищного бюджету на утримання

 

центральної районної лікарні. За результатом розгляду прийнято

 

рішення рекомендувати управлінню фінансів райдержадміністрації

 

внести відповідні зміни до районного бюджету.

 

 

 

 

27.12.2016 р.

liniy.jpg

admin_novrayrada
img_5549s.jpgСьогодні у Новоушицькому районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: “Про хід виконання угод між сільськими радами та центром зайнятості щодо проблемних питань зайнятості населення на селі в 2016 році та про хід підготовки укладення угод на 2017 рік”.
    У заході взяли участь: голова районної ради Проциш О.Д., перший заступник голови районної державної адміністрації Мазур П.А., секретар Новоушицької селищної ради Мегель С.А., голови сільських рад, представники ринкоутворюючих підприємств району та представники центру зайнятості.
     На засіданні «круглого столу» були розглянуті питання про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці району, соціально-економічний розвиток в сучасних умовах, запровадження інвестиційних проектів з метою створення нових робочих місць, співпраця об’єднаної територіальної громади, сільських рад в напрямку організації громадських робіт, запровадження нових методів пошуку роботи, зокрема створення відеорезюме, про хід виконання угод між сільськими і селищною радами та центром зайнятості щодо проблемних питань зайнятості населення в 2016 році та про хід підготовки укладення угод на 2017 рік.
    На засіданні «круглого столу» обумовлено умови співпраці між центром зайнятості, об’єднаною територіальною громадою, підприємствами соціальної сфери, сільськими радами та роботодавцями щодо організації та фінансування тимчасової зайнятості безробітних у 2017 році.
    Учасниками круглого столу були погоджені та схвалені рекомендації спрямовані на консолідацію спільних зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, служби зайнятості та роботодавців щодо вирішення проблем зайнятості населення.


    22.12.2016

liniy.jpg

admin_novrayrada

pc210007s.jpgpc210006s.jpgpc210003s.jpg22 грудня головою районної ради О.Процишом, за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Мазура П.А. проведено пленарне засідання  дев’ятої позачергової сесії районної ради. У засіданні прийняли участь 22 депутати районної ради.

Депутатами розглянуто три питання, зокрема:

1.Про районний бюджет на 2017 рік.

2. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва.

3. Про затвердження порядку та нормативів відрахування чистого прибутку (доходу) до районного бюджету у 2017 році.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділі “Рішення сесій”. 

 

22.12.2016 р.

 

 

 

liniy.jpg

admin_novrayrada
2016.12.20.jpg2016.12.20_1.jpg  Сьогодні відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради та колегії Новоушицької районної державної адміністрації. Перших два питання – про проект програми соціально-економічного розвитку Новоушицького району на 2017 рік та про проект районного бюджету на 2017 рік члени колегії розглянули спільно із президією районної ради.
     Про проект програми соціально-економічного розвитку Новоушицького району на 2017 рік інформувала начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Л.Бурденюк.
     Про проект районного бюджету на 2017 рік інформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Л.Громяк.
     Так, доходи районного бюджету по загальному фонду (без урахування міжбюджетних трансфертів) на 2017 рік обраховані в сумі 1626,7 тис.грн. При прогнозуванні дохідної частини місцевих бюджетів на 2017 рік було враховано: статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2015 рік, очікувані на 2016 рік та прогнозні на 2017 рік; ставки податків та платежів згідно норм діючого Податкового кодексу України; фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2013 - 2015 років та 11 місяців 2016 року; наявну податкову базу 2016 року.
     Прогнозні показники доходів загального фонду районного бюджету на 2017 рік, у порівнянні із затвердженим на 2016 рік, збільшено на 951,7 та становлять 1626,7 тис. гривень.
     Основним платежем надходжень загального фонду районного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого становить 87,0% від прогнозного показника доходів загального фонду 2017 року.
     Прогнозні показники податку на доходи фізичних осіб по районному бюджету на 2017 рік, розраховані в сумі – 1414,7 тис. грн., що на 114,7 тис. грн. або на 8,8 відсотка більше очікуваного показника 2016 року. Це пов’язано із очікуваним збільшенням середньомісячної заробітної плати та відповідним збільшенням фонду оплати праці.
     Основними платежами спеціального фонду є власні надходження бюджетних установ . Прогнозна сума власних надходжень на 2017 рік становить 506,9 тис. грн.
     Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2017 рік визначено у сумі 95071,2 тис.грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 94564,3 тис.грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 506,9 тис.грн.
     Видатки загального фонду районного бюджету фінансуватимуться за рахунок: доходів районного бюджету, надходження яких у 2017 році прогнозується в сумі 1626,7 тис.грн.; базової дотації з державного бюджету - 1066,0 тис.грн.; освітня субвенція - 3185,6 тис.грн; медична субвенція - 12963,1 тис.грн; субвенцій з державного бюджету на соціальний захист - 75722,9 тис.гривень.
    За результатами розгляду питань порядку денного члени колегії та депутати районної ради ухвалили відповідні рішення.


    20.12.2016

liniy.jpg

admin_novrayrada
2016.12.19_2.jpg1912164.jpg2016.12.19_4.jpgСьогодні, традиційно у День святого Миколая, у селищі відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки. Подивитись на казкове театралізоване дійство прийшли і дорослі й діти.
    З новорічними вітаннями і побажаннями гарних свят до присутніх звернулись керівники району: голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, селищний голова О.Московчук.
    Святковий концерт із головним героєм дня – Святим Миколаєм подарували працівники районного будинку культури і мистецтв, вихованці дитячої музичної школи, районного будинку дитячої творчості, учні Новоушицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія», Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Кучанської, Струзької, Браїлівської загальноосвітніх шкіл. Гарний настрій дарували також персонажі улюблених дитячих казок та мультфільмів: фіксики, Маша і Медвідь, бабусі-Ягусі.
    Діти раділи запаленню вогнів на ялинці, співали веселих пісень та водили хороводи навколо ялинки.


    19.12.2016

liniy.jpg

admin_novrayrada

2016.12.14_1.jpgpc130004s.jpg2016.12.14_2.jpgСьогодні в Україні відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Адже саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Ця подія для всіх нас є не просто днем ліквідатора. Це скорботне нагадування всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.
    У цей день ми вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя та здоров’я, захищаючи нас від атомного лиха, а також висловлюємо подяку всім ліквідаторам наслідків Чорнобильського лиха за мужність, героїзм, самовіддачу.
    З нагоди цього дня у районному будинку культури і мистецтв відбулись урочисті заходи. У малому залі зібрались учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які проживають у нашому районі. Висловити їм подяку за мужність і самопожертву прийшли керуючий справами апарату районної ради В.Зваричук, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, селищний голова О.Московчук.
   Ліквідаторів було відзначено подяками районної ради і райдержадміністрації, селищної ради. Народний депутат України В.Мельниченко також передав подяки та цінні подарунки.
    З вітальним словом виступив і голова районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. Україна». Він вручив ювілейні медалі «За громадянський обов’язок» ліквідаторам: Л.Микитенко, В.Демченку, Л.Боднарук, П.Розлучному та іншим.
    Вокальний ансамбль дитячої музичної школи «Мелодія», аматори районного будинку культури і мистецтв, ансамбль баяністів дитячої музичної школи, вокальний гурт «Доля» подарували присутнім гарний настрій.
    Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих героїв, які пожертвували собою у боротьбі з підступним атомом. Від учасників зустрічі до пам’ятника учасникам Чорнобильської трагедії, було покладено квіти.


    14.12.2016

liniy.jpg

admin_novrayrada

pc060013s.jpgpc060007s.jpgpc060020s.jpg

 

  До Дня місцевого самоврядування в адміністративному приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбулись урочисті збори. У залі засідань зібралися люди, які за покликанням відстоюють інтереси громадян: депутати районної та селищної рад, працівники виконавчого апарату районної ради та виконавчих комітетів селищної, сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради О.Проциш зазначив, що день місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного краю, дбають про його розквіт і зростання.

Подякував людям, які залишили гарний слід в історії становлення і розвитку місцевого самоврядування району.

Свої вітання у день свята висловлювали також голова районної державної адміністрації Ю.Танасійчук, голова Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади О.Московчук, помічник Нородного Депутата України Мельниченка В.В., Тимчук С.А., депутати обласної ради сьомого скликання В.Гладій та А.Олійник.

 Директор ТОВ «Сварог-Дністер» А.Олійник вручив сільським головам і т.в.о старостам сіл грошові сертифікати від благодійного фонду “Зміцнення ргомад”.

 Кращих працівників органів місцевого самоврядування та депутатів рад було нагороджено грамотами і подяками.

 

07.12.2016 р.


liniy.jpg

admin_novrayrada

    pc060003s.jpgpc060005s.jpg7 грудня головою районної ради О.Процишом, за участі голови районної державної адміністрації, депутата районної ради Ю.Танасійчука проведено пленарне засідання  восьмої сесії районної ради. У засіданні прийняли участь 25 депутатів районної ради.

 

 

 

Депутатами розглянуто питання:

 

1. Про депутатський запит депутата районної ради Шевельова А.О.

 

2. Про депутатський запит депутата районної ради Панасюк Л.В.

 

3. Про депутатський запит депутата районної ради Басько О.А.

 

4. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання районною державною адміністрацією

 

делегованих районною радою повноважень.

 

5.Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

 

6.Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

 

7.Про програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Новоушицького

 

району на 2017-2018 роки.

 

8. Про внесення змін до програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання

 

райдержадміністрацією регіональної політики розвитку району на 2015-2016 роки.

 

9. Про затвердження незалежних оцінок майна, що належить до спільної власності територіальних

 

громад району

 

10.Про внесення змін до рішення районної ради від 07.09.2016 №16-7/2016 “Про надання дозволу

 

напередачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища

 

району”.

 

11.Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2016 №3-4п/2016 “Про затвердження

 

Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища району, управління якими

 

здійснює Новоушицька районна рада (в новій редакції)”.

 

12.Про внесення змін до рішення районної ради від 07.09.2016 №15-7/2016 “Про затвердження

 

незалежної оцінки майна, що належить до спільної власності територіальних громад району”.

 

13.Про внесення змін до Статуту Новоушицької центральної районної лікарні.

 

14.Про надання дозволу на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних

 

громад сіл та селища району.

 

15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

 

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що

 

надаються в оренду.

 

18. Різне.

 З прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділі “Рішення сесій”.

liniy.jpg

07.12.2016 г. admin_novrayrada
samovraduvanna.jpg       Шановні депутати місцевих рад усіх рівнів, працівники та ветерани місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо вас з професійним святом.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного краю, дбають про його розквіт і зростання.

Час вимагає якісної політичної системи, нової моделі державного управління.

Ми стоїмо на шляху активного розвитку місцевого самоврядування, формування свідомого громадянського суспільства. Адже саме життя переконливо доводить, що місцеве самоврядування є невід'ємною складовою становлення нашої демократичної держави з цивілізованою економікою та розвинутою системою соціальних гарантій.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто відзначається активною життєвою позицією, почуттям особистої причетності до всього, що відбувається в районі.

Бажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси, міцного здоров'я, щастя, успіхів у праці. Злагоди та миру вашій домівці!


З повагою
голова районної ради голова районної державної адміністрації
Олександр Проциш Юрій Танасійчук