Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada

pc060013s.jpgpc060007s.jpgpc060020s.jpg

 

  До Дня місцевого самоврядування в адміністративному приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбулись урочисті збори. У залі засідань зібралися люди, які за покликанням відстоюють інтереси громадян: депутати районної та селищної рад, працівники виконавчого апарату районної ради та виконавчих комітетів селищної, сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради О.Проциш зазначив, що день місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного краю, дбають про його розквіт і зростання.

Подякував людям, які залишили гарний слід в історії становлення і розвитку місцевого самоврядування району.

Свої вітання у день свята висловлювали також голова районної державної адміністрації Ю.Танасійчук, голова Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади О.Московчук, помічник Нородного Депутата України Мельниченка В.В., Тимчук С.А., депутати обласної ради сьомого скликання В.Гладій та А.Олійник.

 Директор ТОВ «Сварог-Дністер» А.Олійник вручив сільським головам і т.в.о старостам сіл грошові сертифікати від благодійного фонду “Зміцнення ргомад”.

 Кращих працівників органів місцевого самоврядування та депутатів рад було нагороджено грамотами і подяками.

 

07.12.2016 р.


liniy.jpg

admin_novrayrada

    pc060003s.jpgpc060005s.jpg7 грудня головою районної ради О.Процишом, за участі голови районної державної адміністрації, депутата районної ради Ю.Танасійчука проведено пленарне засідання  восьмої сесії районної ради. У засіданні прийняли участь 25 депутатів районної ради.

 

 

 

Депутатами розглянуто питання:

 

1. Про депутатський запит депутата районної ради Шевельова А.О.

 

2. Про депутатський запит депутата районної ради Панасюк Л.В.

 

3. Про депутатський запит депутата районної ради Басько О.А.

 

4. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання районною державною адміністрацією

 

делегованих районною радою повноважень.

 

5.Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

 

6.Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

 

7.Про програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Новоушицького

 

району на 2017-2018 роки.

 

8. Про внесення змін до програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання

 

райдержадміністрацією регіональної політики розвитку району на 2015-2016 роки.

 

9. Про затвердження незалежних оцінок майна, що належить до спільної власності територіальних

 

громад району

 

10.Про внесення змін до рішення районної ради від 07.09.2016 №16-7/2016 “Про надання дозволу

 

напередачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища

 

району”.

 

11.Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2016 №3-4п/2016 “Про затвердження

 

Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища району, управління якими

 

здійснює Новоушицька районна рада (в новій редакції)”.

 

12.Про внесення змін до рішення районної ради від 07.09.2016 №15-7/2016 “Про затвердження

 

незалежної оцінки майна, що належить до спільної власності територіальних громад району”.

 

13.Про внесення змін до Статуту Новоушицької центральної районної лікарні.

 

14.Про надання дозволу на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних

 

громад сіл та селища району.

 

15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

 

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що

 

надаються в оренду.

 

18. Різне.

 З прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділі “Рішення сесій”.

liniy.jpg

admin_novrayrada
samovraduvanna.jpg       Шановні депутати місцевих рад усіх рівнів, працівники та ветерани місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо вас з професійним святом.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного краю, дбають про його розквіт і зростання.

Час вимагає якісної політичної системи, нової моделі державного управління.

Ми стоїмо на шляху активного розвитку місцевого самоврядування, формування свідомого громадянського суспільства. Адже саме життя переконливо доводить, що місцеве самоврядування є невід'ємною складовою становлення нашої демократичної держави з цивілізованою економікою та розвинутою системою соціальних гарантій.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто відзначається активною життєвою позицією, почуттям особистої причетності до всього, що відбувається в районі.

Бажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси, міцного здоров'я, щастя, успіхів у праці. Злагоди та миру вашій домівці!


З повагою
голова районної ради голова районної державної адміністрації
Олександр Проциш Юрій Танасійчук
   

liniy.jpg

admin_novrayrada

2016.12.02.3.jpg2016.12.02_1.jpg2016.12.02.jpgСьогодні, у переддень Міжнародного дня інвалідів у Новоушицькій спеціальній  школі-інтернаті для  дітей з вадами слуху пройшов фестиваль дитячої творчості «Повір у себе».
Привітати учнів закладу прийшли представники влади: голова районної ради О.Проциш, заступник голови райдержадміністрації П.Мазур, селищний голова О.Московчук., працівники школи та батьки.
 «Це ще один день в році, щоб нагадати суспільству, що є такі діти – з особливими потребами.  Сьогодні вони найбільше потребують нашого розуміння та підтримки.  Діти з особливими потребами повинні відчувати себе рівними серед рівних у сьогоденному суспільстві. І педагогічному колективу цього навчального закладу вдається це втілити», - наголосив Олександр Дмитрович,  висловивши слова подяки дирекції школи за гідний рівень організації виховання та  навчання нечуючих дітей.
Свято пройшло в теплій атмосфері домашнього затишку та турботи: гості насолодилися виступами талановитих вихованців закладу.

 

 

02.12.2016

liniy.jpg

admin_novrayrada
2016.11.26_1.jpg2016.11.26.jpg2016.11.26_2.jpgЩорічно в останню суботу листопада ми вшановуємо пам'ять загиблих у роки голодоморів в Україні – однієї з найжахливіших сторінок в історії нашого народу.
    Не обійшла ця трагедія і наш район, який разом із ще 6 районами Хмельниччини найбільше постраждав в 1932-1933 роках. За встановленими даними трагедія забрала життя 864 наших земляків.
    На спомин про жертв голодоморів та політичних репресій, новоушичани вшанували пам’ять своїх земляків та всіх загиблих.
    У церемонії, яка традиційно відбулась біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору по вул. Подільській, взяли участь керівники органів влади району, делегації і представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, жителі селища.
    До присутніх звернувся селищний голова О.Московчук. Він закликав берегти пам’ять про всіх невинно закатованих, щоб не допустити подібної трагедії у майбутньому.
    Після цього відбулося символічне запалювання свічок, траурне покладання квітів та композицій із пшеничних та житніх колосків. Також присутні долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, яка відбулась о 16:00 год.


    26.11.2016

liniy.jpg

admin_novrayrada

 svichka-golodomor.gifУ ці дні Україна схиляє голову перед пам‘яттю мільйонів людей, що стали жертвами голодомору 1932 – 1933 років, який назавжди увійшов в нашу історію як велика трагедія, наслідки якої затьмарили своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття.
    Не обійшла ця трагедія і наш район, який разом із ще 6 районами Хмельниччини найбільше постраждав в 1932-1933 роках.
    Вшанувати пам’ять мільйонів загиблих у часи Голодомору – святий обов’язок держави, суспільства, кожного громадянина. Цей скорботний день об’єднує усіх громадян навколо вшанування загиблих від голоду.
    Із кожним днем кількість живих свідків цієї трагедії зменшується. Тому ми маємо зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих, щоб не допустити подібної трагедії у майбутньому.
    Ми вкотре відчуваємо гордість за наш багатостраждальний народ, який, незважаючи на всі лихоліття доби тоталітаризму, зумів вистояти, зберегти свою ідентичність, здобути державну незалежність та впевнено вибудовує свій шлях у майбутнє.
    Сьогодні, у складний для країни період, маємо для себе чітко зрозуміти – лише побудова сильної, заможної української держави є надійною гарантією того, що це ніколи не повториться.
    Кажуть, що невблаганний час поглинає все, але не може він поглинути пам’ять народу. Тож нехай ця пам’ять згуртує нас, додасть нам мудрості і сили для зміцнення власної держави на рідній землі!

    У суботу, 26 листопада, о 16:00 год., біля пам’ятного знака жертвам Голодомору, що знаходиться у селищі по вул. Подільській (біля стадіону), відбудеться скорботна церемонія.
    Запрошуємо жителів краю долучитися до вшанування загиблих у роки Голодомору 1932-1933 років в Україні.

 

З повагою
голова райдержадміністрації
голова районної ради
Юрій Танасійчук
 Олександр Проциш
 

liniy.jpg

admin_novrayrada
2016.11.23_1.jpgСьогодні у приміщенні Новоушицької селищної ради проведено круглий стіл на тему: «Пошук ефективних рішень щодо поліпшення прогресу в сфері децентралізації з врахуванням досвіду мобілізації місцевих громад в процесі виконання Проекту МРГ».
    Круглий стіл був організований і проведений Хмельницьким обласним ресурсним центром громад та Новоушицькою селищною радою. У ньому взяли участь
голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук,  селищний голова О.Московчук, координатор Хмельницького обласного підрозділу впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» В.Третяк, керівники установ та організацій, в.о. старост.
    В.Третяк розповів про реалізовані проекти МРГ на території України. Місцевими громадами нашого району упродовж 2012-2016 років також було успішно реалізовано ряд мікропроектів у рамках проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ-ІІ та МРГ-ІІІ). Це капітальні ремонти (заміна вікон та дверей на металопластикові, опалення) у п’яти школах району, реконструкція водомережі в с.Отроків, капітальний ремонт ДНЗ у с.Вільховець, капітальний ремонт (заміна вікон та дверей на металопластикові, утеплення горищного перекриття та ремонт підлоги, модернізація системи опалення) приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Куражин.
    У результаті спільного обговорення були напрацьовані рекомендації щодо актуальних напрямків діяльності наступної фази Проекту МРГ в умовах децентралізації.

    23.11.2016

liniy.jpg

admin_novrayrada

pb200002s.jpg21 листопада 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної

 

ради з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів, за

 

участю голови районної ради Проциша О.Д., на якому розглянуто

 

питання внесення змін у дохідну та видаткову частини районного

 

бюджету у зв'язку із передачею субвенції із обласного бюджету. А

 

також розглянуто листи, які надійшли до районної ради від керівників

 

установ та організацій району.

 

 

 

 

 

 

21.11.2016 р.


liniy.jpg

admin_novrayrada

pb200003s.jpgpb200020s.jpgpb200023s.jpg

   

 

Сьогодні, в День Гідності і Свободи, який докорінно змінив свідомість кожного українця і показав

важливість національної ідеї, на площі біля селищної ради відбулись заходи.

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш

 

Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був

 

надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість,

 

гідність, своє прагнення до свободи. 

 

  У вшануванні пам’ятної дати взяли участь голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації

Ю.Танасійчук, голова Новоушицької селищної ради О. Московчук, делегації від трудових колективів

підприємств, установ, організацій, представники громадськості, жителі селища.

Першими відстоювати свій європейський вибір вийшла студентська молодь. Саме тому перед

присутніми виступили студенти Новоушицького коледжу ПДАТУ. Подвиг ровесників по-новому

навчив їх любити Україну. Вони пообіцяли бути українцями не тільки за походженням, а й своєю

щоденною сумлінною працею. Назвали своїм головним обов’язком робити все заради розбудови

країни.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих на Майдані та полеглих у зоні АТО

земляків.

Завершилось відзначення Дня Гідності і Свободи пам’ятною ходою і покладанням квітів до пам’ятників

борцям за незалежність і свободу України та Т.Шевченку.

 

21.11.2016 р.


liniy.jpg

admin_novrayrada

silgosp.jpgШановні працівники та ветерани сільського господарства Новоушиччини!

З почуттям щирої вдячності та особливої поваги сердечно вітаємо Вас із професійним святом.

Позаду ще один сільськогосподарський рік. І хоча він видався непростим, Ви, шановні трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери, доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району. 

Завдяки вашій благородній і непростій праці Новоушиччина залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій, які є запорукою добробуту людей.

Висловлюємо подяку дбайливим господарям землі за значні здобутки і успіхи. Впевнені у тому, що Ваша наполегливість та працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі району.

Зичимо усім міцного здоров’я, злагоди і достатку, щедрого сонця та рясних дощів. Нехай ваша праця звеличує і збагачує нашу рідну Новоушиччину та Україну.

  З повагою

 

голова районної ради

голова районної державної адміністрації

  Олександр Проциш

Юрій Танасійчук

liniy.jpg

21.11.2016 г. admin_novrayrada

pb170027s.jpgpb170004s.jpgpb170023s.jpgСьогодні у великій залі районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства, який будемо відзначати 20 листопада.
     Це свято має особливе значення: збереження багатовікового досвіду та звичаїв нашого народу, вшанування кращих трударів і господарств, і разом з тим це слушна нагода підсумувати зроблене за рік.
     Привітали працівників сільського господарства району заступник голови облдержадміністрації В.Олійник, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, голова районної ради О.Проциш, Новоушицький селищний голова О.Московчук.
     У непростих погодних умовах, завдяки злагодженим діям керівників та спеціалістів агроформувань, дотриманню агротехнічних вимог, хлібороби впоралися із своєю місією – виростили і зібрали гідний урожай. Загальний валовий збір зернових культур становить 134 тис. т. Це на 53 тис. т більше, ніж у минулому році. У господарствах на 8,4 тис. га вирощували соняшник. Кінцеві результати обмолоту – 34 ц/га. найвищий урожай цієї культури у ТОВ «Сварог-Дністер», у господарствах «Енселко-Агро» та «АСВ Довжок 05». Високорентабельна технічна культура соя займала 3,6 тис. га. - намолочено з кожного гектара по 18,5 центнерів. Завдяки державній підтримці у 13 господарствах є 221 га інтенсивних садів, з них – 60 горіхових. Всі насадження плодоносного віку.
     Виробництво валової сільськогосподарської продукції у порівняльних цінах за 10 місяців становить 179 млн.грн. За рік очікується на суму 211,5 млн. грн. Це 124 відсотки до показників минулого року.

    В.Олійник у вітальному слові зазначив, що завдяки умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві Хмельницької області останніх років стають загальновизнаними, підвищують конкурентоспроможність і забезпечують стабільний розвиток галузі. Він подякував господарям наддністрянської землі за працелюбність та побажав плідного нового господарського року.
   Грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації, Новоушицької селищної ради було нагороджено кращих працівників галузі.
     Не залишився осторонь і народний депутат Володимир Мельниченко. Його помічник С.Тимчук вручив грамоти та цінні подарунки.

    18.11.2016