Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada

otrokiv.jpgВідповідно до графіку райдержадміністрації особистих виїзних прийомів громадян проведено виїзний прийом громадян в селах Отроківської сільської ради.

Прийом проводили заступник голови райдержадміністрації В.Бакулей та депутат районної ради по Отроківському мажоритарному округу, заступник голови районної ради М.Дергунова.

До М.Дергунової із наболілим звернулись громадяни, зокрема з питань: роботи Отроківського сільського територіального центру (надання соціальних послуг), відновлення роботи водопроводу, відсутність телефонного зв’язку з ФАПом с. Кружківці незадовільної роботи трансформаторної підстанції в ЗОШ І-ІІІ ст., заміну електроопори в центрі с. Отроків тощо.

Члени робочої групи в рамках "Дня віддаленого села" вивчили стан діяльності закладів і об’єктів соціальної сфери, розташованих на території Отроківської сільської ради. Під час спілкування надали роз’яснення щодо суті, пріоритетів, стратегічних цілей та перших практичних результатів започаткованих в країні перетворень.

При підведенні підсумків висловили свої пропозиції сільському голові, членам виконкому сільської ради щодо покращення стану справ на території сільської ради.

liniy.jpg

admin_novrayrada

6cec.jpg10 листопада під головуванням голови районної ради В.Бачишина проведено шосту сесію районної ради. На сесію прибули 32 із 44 членів депутатського корпусу районної ради.

В роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Кищук Б.П., Дідик О.М., Ваків В.В., перший заступник голови райдержадміністрації Московчук О.Є., заступник голови райдержадміністрації, сільські голови, керівники підрозділів апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ.

Депутати розглянули двадцять сім питань, включених до порядку денного сесії.

Заслухано звіти:

- щорічний голови районної ради В.Барчишина,

- директора Струзького міжшкільного навчально – виробничого комбінату В. Шатрова про виконання посадових обов’язків,

- директора Новоушицького будинку дитячої творчості  Н.Моспан про виконання посадових обов’язків,

- голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення В.Маршевського про роботу комісії.

Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011року заслухано звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Л.Громяк.

Прийнято районні програми:

«Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року», «Забезпечення медичних закладів району кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2011-2015 роки», «Підтримки сімї та демографічного розвитку на 2011-2015 роки», «"Молодь Новоушиччини" на 2011-2015 роки», «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2015 року».

Заслухано звіти про виконання програм районної ради:

 «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період 2010-2013 роки», «Забезпечення  містобудівною документацією населених пунктів і території Новоушицького району на 2011-2015 роки», «Про Районну

 Програму  «Питна вода Новоушиччини» на 2007-2020 роки», «Про програму розвитку музейної справи в Новоушицькому районі  на період до 2012 року», «Про програму розвитку земельних відносин у Новоушицькому районі на 2011-2015 роки».

Сесією також затверджено ряд розпоряджень голови районної ради.

Депутатами районної ради ухвалено низку рішень, що стосувались управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. Зокрема затверджено Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району, прийнято у спільну власність частину приміщень Малостружківської сільської ради для створення відділення соціальної допомоги на території сільської ради. Надано дозвіл відділу освіти Новоушицької райдержадміністрації на списання окремо визначеного майна та передачу майна на баланси сільських рад і  Новоушицькій філії ПАТ « Хмельницькгаз». Для впорядкування орендних відносин прийнято рішення щодо  надання дозволу орендарям на проведення реконструкції та капітального ремонту в орендованих приміщеннях і на виготовлення документації з експертної оцінки об’єктів , що орендуються.

Депутатами затверджено технічні документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду фермерським господарствам.

Голова районної ветеранської організації воїнів-інтернаціоналістів Мазур П.А запросив всіх присутніх взяти участь в урочистому відкритті пам’ятника загиблим воїнам інтернаціоналістам в смт Нова Ушиця 18 листопада.

liniy.jpg

admin_novrayrada

postkom.jpg

Сьогодні, 8 листопада о 9-00 відбулось засідання постійної комісії з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів на якому розглянуто актуальні питання щодо фінансування з районного бюджету головних розпорядників коштів.

О 10-00 у сесійній залі відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради на якому детально обговорено питання, які виносяться на розгляд шостої сесії районної ради. Активну участь у обговоренні питань прийняли депутати районної ради І.Микитюк, М.Кам’янчук, С.Дзекар, А Гаєвський, М.Томчук, А.Григораш та інші.

На всі запитання доповідачами дано конкретні відповіді. Президія районної ради рекомендувала винести запропонований порядок денний на розгляд чергової сесії.

 

liniy.jpg

admin_novrayrada

10102011.jpgСьогодні у Будинку рад відбулося останнє засідання комісії з відбору місцевих рад для участі у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», у якому взяв участь заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк.

За результатами семінару, проведеного у Новоушицькому районі 8 вересня цього року, було розглянуто заявки місцевих рад району на участь у Проекті.

Варто зазначити, що загалом на розгляд комісії надійшло 22 заявки від усіх сільських та селищної рад Новоушиччини. Усі вони були уважно розглянуті та проаналізовані.

Комісія, до складу якої входять представники облдержадміністрації, обласного підрозділу впровадження Проекту, районних рад та райдержадміністрацій, прийняла рішення, що у Проекті МРГ-2 візьмуть участь Вільховецька, Березівська, Івашковецька та Отроківська сільські ради. Ще чотири сільських ради внесено до складу резервних – Ставчанську, Косиковецьку, Заміхівську та Капустянську.

Попереду напружена робота з впровадження мікропроектів громад, яка триватиме наступні чотири роки.

liniy.jpg

admin_novrayrada
.jpg       

Голова районної ради В.В.Барчишин, керівники та спеціалісти районних державних служб зустрілися з депутатами, членами виконкому Івашковецької сільської ради, активом цієї громади.

Виступаючи перед присутніми Віктор Володимирович підкреслив, що мета заходу надати методичну і практичну допомогу апарату сільської ради, виконавчому комітету, депутатам у організації їх роботи. Роз’яснити окремі положення і зміни в законодавчих актах. Разом з тим почути думку жителів даної територіальної громади, пропозиції, зауваження, щодо діяльності органів місцевого самоврядування. Підняти не вирішені проблеми. Виробити ефективний підхід до їх вирішення.

Віктор Володимирович закликав актив територіальної громади працювати дружно, злагоджено. Тільки спільно можна вирішувати питання розвитку села, поліпшення умов проживання людей.

Про запровадження ринку земель, використання земель сільськогосподарського призначення, договори оренди землі вів мову заступник начальника відділу Держкомзему в районі О.А.Андрієнко

Роз’яснення основних положень Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" і "Про статус депутатів місцевих рад" надав керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.В.Зваричук.

З інформацією про організацію соціального захисту населення, види послуг, які надаються в районі, виступив начальник управління праці та соціального захисту населення В.В.Гарбуз.

Інформуючи присутніх про хід виконання в районі законодавства про зайнятість населення, заступник директора районного центру зайнятості Г.П.Гринчук акцентував увагу на видах соціальних послуг, змінах в законодавстві.

Головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в районі В.Й.Максимчук розповіла про зміни в нарахуванні мінімальних пенсій, основні напрямки Пенсійної реформи, виплату надбавок дітям-війни та інші новації в пенсійному законодавстві.

Завідувач організаційним відділом виконавчого апарату районної ради О.С.Шинкаренко і керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.В.Зваричук надали методичну та практичну допомогу з питань планування роботи в сільській раді, організації проведення прийому громадян, веденні діловодства і протокольної частини.

Головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді К.М.Кобилецька і начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Н.М.Мельник провели обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, пропагуючи здоровий спосіб життя серед жителів.

Голова районної ради В.В.Барчишин і Івашковецький сільський голова С.І.Копитко ознайомились з роботою закладів соціальної сфери та підготовкою їх до роботи в зимовий період.

 

liniy.jpg

admin_novrayrada

Заслухано звіти про фінансово-господарську діяльність директора районного центру кінообслуговування населення Семенка В.П., директора історико-краєзнавчого музею Онищук Н.Л., завідувача трудовим архівом Мищак Л.В., в.о. директора районної дитячо-юнацької спортивної школи Гаєвського А.М., завідувача центральної районної аптеки № 20 Бідної Р.Л.

В роботі постійної комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.Шинкаренко, головний лікар району В.Гладій, начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Власова, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Довганюк.

 

 

liniy.jpg