Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada

Керуючись пунктом 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 23 регламенту Новоушицької районної ради, розпорядженням голови районної ради від 30 листопада 2011 року № 45-р «Про скликання позачергової сесії районної ради»:

1. Скликати позачергову сесію районної ради шостого скликання з 13 грудня 2011 року.

2. Провести пленарне засідання позачергової сесії районної ради шостого скликання 15 грудня 2011 року о 10 годині у смт. Нова Ушиця, у приміщенні районної ради. Орієнтовний порядок денний додається.

3. Провести засідання постійних комісій районної ради 13.12.2011 року.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів районної ради орієнтовний порядок денний позачергової сесії районної ради у терміни, визначені чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити першого заступника  голови районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, сільських голів, начальників окремих управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств, організацій, представників засобів масової інформації.

6. Організаційному відділу виконавчого апарату районної ради (Шинкаренко О.С.) організувати публікацію повідомлення про скликання позачергової сесії районної ради в районній газеті «Наддністрянська правда» та оприлюднити на сайті Новоушицької районної ради.

liniy.jpg

admin_novrayrada

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань Новоушицька районна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення районної ради «Про впорядкування орендних відносин», яким затверджуються Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Новоушицького району , Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад Новоушицького  району, примірний договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна спільної власності територіальних громад Новоушицького району та аналізу регуляторного впливу регуляторного акта.

Зауваження і пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня розміщення цього оголошення за адресою: 32600, Хмельницька обл., смт.Нова Ушиця, вул.. Подільська,17, Новоушицька  районна рада.

Аналіз регуляторного впливу

  Назва регуляторного акта: проект рішення Новоушицької районної ради «Про впорядкування орендних відносин»

Регуляторний орган: Новоушицька районна рада

 Розробник документа: виконавчий апарат Новоушицької районної ради

 Контактний телефон: 2-25-68

 Цей аналіз регуляторного впливу (надалі аналіз) розроблений на виконання та дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою КМУ від 11 березня 2004 року №308.

 1.Опис проблеми

 Необхідність прийняття запропонованого проекту регуляторного акту полягає у тому, що у зв'язку зі внесенням змін та доповнень до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», затвердженням постановою Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 року №906  Методики розрахунку орендної плати за майно , що є спільною власністю територіальних громад району , затвердженою рішенням шостої сесії районної ради від 22.05.2007 року №12 ,містить ряд суперечностей і не відповідає вимогам чинного законодавства України.

Рішення шостої сесії районної ради від 22.05.2007 року №112 «Про Методику розрахунку орендної плати на майно спільної власності територіальних громад району», рішення позачергової сесії районної ради від  28 травня   2010 року №3   «Про внесення змін до рішення  6 сесії районної ради V скликання від 22 травня 2007 року № 12  «Про Методику розрахунку орендної  плати на майно спільної власності територіальних громад району» необхідно визнати такими, що втратили чинність і з метою встановлення чітких і прозорих механізмів регулювання прийняти відповідні документи (додатки до рішення) в новій редакції.

 2. Цілі державного регулювання

 Проект рішення спрямований на вдосконалення правового регулювання майнових відносин оренди майна, що перебуває в спільній власності територіальних громад Новоушицького району, між установами, підприємствами, організаціями управління якими здійснює районна рада, та суб'єктами господарювання - потенційними орендарями.

 Цей регуляторний акт приймається з метою:

 а) встановлення чітких і прозорих механізмів передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Новоушицького району;

 б) здійснення районною радою повноважень щодо управління майном територіальних громад Новоушицького  району;

 в) ефективного використання комунального майна та здійснення контролю;

 г) приведення у відповідність із вимогами Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 року №906 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна».

 3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення

визначених цілей

 Проект рішення районної ради підготовлено з метою реалізації повноважень районної ради на управління майна спільної власності територіальних громад району, що передбачає виконання вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна».

 У зв'язку з тим, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зазначені питання вирішуються виключно на пленарних засіданнях районної ради, альтернативних способів вирішення цих питань чинним законодавством не передбачено.

4. Механізми та заходи, що пропонуються для розв'язання проблем

Вирішення проблеми зазначеної у пункті 1 цього Аналізу можливе лише шляхом нормативного закріплення, тобто прийняття у встановленому порядку запропонованого проекту рішення районної ради «Про впорядкування орендних відносин» із додатками.

Запропонований проект рішення ради передбачає затвердження в новій редакції Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Новоушицького району, Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад Новоушицького району, примірного договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна спільної власності   територіальних громад Новоушицького району.

 Інформаційні заходи:

Для реалізації проекту рішення районної ради необхідно:

- опублікувати проект рішення районної ради «Про впорядкування орендних відносин» в засобах масової інформації, розмістити на веб-сайті районної ради;

 - рішення районної ради із всіма додатками має бути доведено до відома всіх керівників установ, підприємств, організацій, що перебувають в управлінні Новоушицького районної ради

 Організаційні заходи:

 - здійснювати контроль за дотриманням встановленого порядку передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних Новоушицького району;

- здійснювати контроль за своєчасним нарахуванням та надходженням орендних платежів.

 5.Можливість досягнення визначених цілей у разі прийняття запропонованого проекту рішення.

 Проект рішення сприятиме формуванню умов для ефективного використання комунального майна. Запропонований порядок враховує особливості організаційно-розпорядчих відносин, пов'язаних з передачею в оренду майна спільної власності територіальних громад району, правові відносини між орендодавцем та орендарями щодо використання комунального майна, порядок укладання, припинення та розірвання договору оренди комунального майна.

Запровадження зазначеного нормативного акта забезпечить високу вірогідність досягнення поставленої мети.

 6. Очікувані результати від прийняття проекту рішення

 В результаті прийняття зазначеного Проекту очікується досягнення мети, поставленої у п. 2 цього Аналізу.

 7. Строку дії регуляторного акта

 Термін дії регуляторного акта не обмежений у часі. Зміни та доповнення до нього можуть вноситись у разі змін до чинного законодавства.

 8. Показники результативності

 Показниками результативності запропонованого проекту є дані, які отримуються шляхом здійснення контролю за ефективним використанням майна, інформація про відгуки щодо прозорості механізму передачі в оренду майна.

 9. Заходи відстеження результативності регуляторного акту

 Заходи відстеження регуляторного акту:

- відстеження динаміки зростання надходжень за надане в оренду нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад району;

- опитування орендодавців про невідповідність прийнятого регуляторного акта існуючим умовам надання в оренду нерухомого майна;

- відстеження за змінами в чинному законодавстві;

- кількість об'єктів переданих в оренду.

 Базове відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись після набрання чинності акта, але не пізніше дня, з якого починається проведення повторного відстеження регуляторності цього акта.

Повторне та періодичне відстеження результативності регуляторного акту здійснюється начальником відділу забезпечення повноважень щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад.                                                                     

Повторне відстеження планується здійснити через рік, після набуття чинності регуляторного акта, за результатами якого можливо здійснити порівняння показників базового та повторного відстеження. У разі виявлення неврегульованих та проблемних питань вони будуть усунені шляхом внесення відповідних змін.

Періодичне відстеження планується здійснювати один раз на три роки з дня виконання заходів з повторного відстеження з метою подальшого удосконалення законодавства з питань оренди комунального майна.

Результативність регуляторного акту досягається шляхом обробки статистичних даних орендодавців нерухомого майна спільної власності територіальних громад району щодо кількості орендарів, площі орендованих приміщень та сум нарахованої плати за оренду майна.

 

Голова районної ради                                       В Барчишин

ПРОЕКТ

liniy.jpg

admin_novrayrada

img_88134.jpg18 листопада 2011 року перший заступник голова облдержадміністрації Вадим Гаврішко взяв участь в урочистостях, присвячених відкриттю пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам в смт Нова Ушиця.

В урочистому мітингу взяли участь голова обласної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), учасник бойових дій в Афганістані М.Приступа, голова районної ради В.Барчишин, перший заступник голови райдержадміністрації О.Московчук, Новоушицький селищний голова О.Вербіцький Олександр Іванович, голова районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) П.Мазур, голова районної ради ветеранів війни та праці В.Смішко, автори пам'ятника, члени спілки художників України Б.Негода, В.Лашко, благочинний Новоушицького району о.Петро, воїни-інтернаціоналісти, представники районної організації ветеранів, ветерани-учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни, студентська молодь, делегації від трудових колективів підприємств, установ та організацій, жителі селища.

Скульптурна композиція, у вигляді скорботного ангела-охоронця - це честь і данина загиблим землякам воїнам-інтернаціоналістам Володимиру Бойчуку із села Песець, Григорію Мацюкевичу із села Браїлівка, Костянтину Міхалєву із села Березівка.

Ініціатива Новоушицької районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щодо побудови пам'ятника та облаштування скверу була підтримана районною державною адміністрацією, районною радою, депутатами районної ради та жителями району.

Загальна кошторисна вартість будівництва склала 130 тис. грн., із яких 49 тис. грн. виділено із районного бюджету, 10 тис. грн. - із бюджету селищної ради, 43 тис. грн. - спонсорської допомоги, 28 тис. грн. - це безоплатна робота воїнів-інтернаціоналістів, благодійні кошти громадян.

До спонсорської допомоги долучилися 50 підприємств, установ та організацій, 25 приватних підприємців, 35 фізичних осіб. Надана матеріальна допомога депутатами різних рівнів. В тому числі народним депутатом України Шпаком Василем Федоровичем - 5 тис. грн.

Зі словами привітання, шани та подяки воїнам-інтернаціоналістам, ініціаторам ідеї облаштування та авторам пам'ятника, звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гарішко.

«Символічно, що сьогодні на відкриття пам'ятника прибули люди різних поколінь: фронтовики, учасники Великої Вітчизняної війни, діти війни, побратими-афганці, які прибули з усіх регіонів Хмельниччини та молодь. Це ознака злагоди, розуміння і підтримки усіх поколінь. Тому, ми щойно віддали данину шани та поваги покладаючи вінки та квіти до обеліска загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни. А зараз схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, кому не судилося повернутися із локальних війн в інших країнах світу, перед тими патріотами і громадянами, яких не дочекалась Батьківщина», - сказав у своєму зверненні Вадим Дмитрович.

img_86827.jpgДо привітань долучилися голова обласної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), учасник бойових дій в Афганістані М.Приступа, голова районної ради В.Барчишин, перший заступник голови райдержадміністрації О.Московчук, Новоушицький селищний голова О.Вербицький, голова районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) П.Мазур.

За активну участь у патріотичному вихованні молоді, активну життєву позицію та з нагоди відкриття в райцентрі пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам грамотами районної державної адміністрації та районної ради та цінними подарунками відзначено голову районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) П.Мазура, воїнів інтернаціоналістів О.Цимбалюка, Л.Козака.

img_88283.jpgЗа рішенням президії Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) П.Мазура нагороджено медаллю «За звитягу».

Освячення пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам провів благочинний Новоушицького району отець Петро.

Учасники мітингу приуроченому відкриттю пам'ятника вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

По завершенню воїни-побратими та гості зібралися для спільного фото на фоні щойно відкритого пам'ятника.

liniy.jpg

admin_novrayrada

berezivka.jpgЗаступник голови районної ради М.П.Дергунова, керівники та спеціалісти районних державних служб зустрілися з депутатами, членами виконкому Березівської сільської ради, активом, жителями цієї громади.

Виступаючи перед присутніми Марія Прохорівна підкреслив, що мета заходу надати методичну і практичну допомогу апарату сільської ради, виконавчому комітету, депутатам у організації їх роботи. Разом з тим почути думку жителів даної територіальної громади, пропозиції, зауваження, щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Марія Прохорівна закликав актив територіальної громади працювати дружно, злагоджено. Розповіла про участь територіальної громади у Проекті ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ».

Інформуючи присутніх про хід виконання в районі законодавства про зайнятість населення, директор районного центру зайнятості І.П.Микитюк акцентував увагу на видах соціальних послуг, навчанні безробітних, залучення їх до громадських робіт, змінах в законодавстві.

З інформацією про організацію соціального захисту населення, види послуг, які надаються в районі, виступив начальник управління праці та соціального захисту населення В.В.Гарбуз.

Начальник управління Пенсійного фонду України в районі О.І.Тарадайко розповів про зміни в нарахуванні мінімальних пенсій, основні напрямки Пенсійної реформи, виплату надбавок дітям-війни та інші новації в пенсійному законодавстві.

Про запровадження ринку земель, використання земель сільськогосподарського призначення, договори оренди землі вів мову провідний спеціаліст-юристконсульт відділу Держкомзему в районі В.В.Мищак.

Завідувач організаційним відділом виконавчого апарату районної ради О.С.Шинкаренко надав методичну та практичну допомогу з питань планування роботи в сільській раді, організації проведення прийому громадян, веденні діловодства і протокольної частини.

Головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді К.М.Кобилецька провела обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, пропагуючи здоровий спосіб життя серед жителів.

Начальник відділу доходів Н.Г.Савіцька і головний спеціаліст відділу доходів фінансового управління проаналізували стан наповнення доходної частини бюджету сільської ради.

Заступник голови районної ради М.П.Дергунова провела прийом громадян, після чого спільно з Березівським сільським головою Л.В.Шиманською ознайомилась з роботою закладів соціальної сфери.

liniy.jpg

admin_novrayrada

otrokiv.jpgВідповідно до графіку райдержадміністрації особистих виїзних прийомів громадян проведено виїзний прийом громадян в селах Отроківської сільської ради.

Прийом проводили заступник голови райдержадміністрації В.Бакулей та депутат районної ради по Отроківському мажоритарному округу, заступник голови районної ради М.Дергунова.

До М.Дергунової із наболілим звернулись громадяни, зокрема з питань: роботи Отроківського сільського територіального центру (надання соціальних послуг), відновлення роботи водопроводу, відсутність телефонного зв’язку з ФАПом с. Кружківці незадовільної роботи трансформаторної підстанції в ЗОШ І-ІІІ ст., заміну електроопори в центрі с. Отроків тощо.

Члени робочої групи в рамках "Дня віддаленого села" вивчили стан діяльності закладів і об’єктів соціальної сфери, розташованих на території Отроківської сільської ради. Під час спілкування надали роз’яснення щодо суті, пріоритетів, стратегічних цілей та перших практичних результатів започаткованих в країні перетворень.

При підведенні підсумків висловили свої пропозиції сільському голові, членам виконкому сільської ради щодо покращення стану справ на території сільської ради.

liniy.jpg

admin_novrayrada

6cec.jpg10 листопада під головуванням голови районної ради В.Бачишина проведено шосту сесію районної ради. На сесію прибули 32 із 44 членів депутатського корпусу районної ради.

В роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Кищук Б.П., Дідик О.М., Ваків В.В., перший заступник голови райдержадміністрації Московчук О.Є., заступник голови райдержадміністрації, сільські голови, керівники підрозділів апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ.

Депутати розглянули двадцять сім питань, включених до порядку денного сесії.

Заслухано звіти:

- щорічний голови районної ради В.Барчишина,

- директора Струзького міжшкільного навчально – виробничого комбінату В. Шатрова про виконання посадових обов’язків,

- директора Новоушицького будинку дитячої творчості  Н.Моспан про виконання посадових обов’язків,

- голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення В.Маршевського про роботу комісії.

Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011року заслухано звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Л.Громяк.

Прийнято районні програми:

«Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року», «Забезпечення медичних закладів району кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2011-2015 роки», «Підтримки сімї та демографічного розвитку на 2011-2015 роки», «"Молодь Новоушиччини" на 2011-2015 роки», «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2015 року».

Заслухано звіти про виконання програм районної ради:

 «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період 2010-2013 роки», «Забезпечення  містобудівною документацією населених пунктів і території Новоушицького району на 2011-2015 роки», «Про Районну

 Програму  «Питна вода Новоушиччини» на 2007-2020 роки», «Про програму розвитку музейної справи в Новоушицькому районі  на період до 2012 року», «Про програму розвитку земельних відносин у Новоушицькому районі на 2011-2015 роки».

Сесією також затверджено ряд розпоряджень голови районної ради.

Депутатами районної ради ухвалено низку рішень, що стосувались управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. Зокрема затверджено Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району, прийнято у спільну власність частину приміщень Малостружківської сільської ради для створення відділення соціальної допомоги на території сільської ради. Надано дозвіл відділу освіти Новоушицької райдержадміністрації на списання окремо визначеного майна та передачу майна на баланси сільських рад і  Новоушицькій філії ПАТ « Хмельницькгаз». Для впорядкування орендних відносин прийнято рішення щодо  надання дозволу орендарям на проведення реконструкції та капітального ремонту в орендованих приміщеннях і на виготовлення документації з експертної оцінки об’єктів , що орендуються.

Депутатами затверджено технічні документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду фермерським господарствам.

Голова районної ветеранської організації воїнів-інтернаціоналістів Мазур П.А запросив всіх присутніх взяти участь в урочистому відкритті пам’ятника загиблим воїнам інтернаціоналістам в смт Нова Ушиця 18 листопада.

liniy.jpg

admin_novrayrada

postkom.jpg

Сьогодні, 8 листопада о 9-00 відбулось засідання постійної комісії з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів на якому розглянуто актуальні питання щодо фінансування з районного бюджету головних розпорядників коштів.

О 10-00 у сесійній залі відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради на якому детально обговорено питання, які виносяться на розгляд шостої сесії районної ради. Активну участь у обговоренні питань прийняли депутати районної ради І.Микитюк, М.Кам’янчук, С.Дзекар, А Гаєвський, М.Томчук, А.Григораш та інші.

На всі запитання доповідачами дано конкретні відповіді. Президія районної ради рекомендувала винести запропонований порядок денний на розгляд чергової сесії.

 

liniy.jpg

admin_novrayrada

10102011.jpgСьогодні у Будинку рад відбулося останнє засідання комісії з відбору місцевих рад для участі у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», у якому взяв участь заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк.

За результатами семінару, проведеного у Новоушицькому районі 8 вересня цього року, було розглянуто заявки місцевих рад району на участь у Проекті.

Варто зазначити, що загалом на розгляд комісії надійшло 22 заявки від усіх сільських та селищної рад Новоушиччини. Усі вони були уважно розглянуті та проаналізовані.

Комісія, до складу якої входять представники облдержадміністрації, обласного підрозділу впровадження Проекту, районних рад та райдержадміністрацій, прийняла рішення, що у Проекті МРГ-2 візьмуть участь Вільховецька, Березівська, Івашковецька та Отроківська сільські ради. Ще чотири сільських ради внесено до складу резервних – Ставчанську, Косиковецьку, Заміхівську та Капустянську.

Попереду напружена робота з впровадження мікропроектів громад, яка триватиме наступні чотири роки.

liniy.jpg

admin_novrayrada
.jpg       

Голова районної ради В.В.Барчишин, керівники та спеціалісти районних державних служб зустрілися з депутатами, членами виконкому Івашковецької сільської ради, активом цієї громади.

Виступаючи перед присутніми Віктор Володимирович підкреслив, що мета заходу надати методичну і практичну допомогу апарату сільської ради, виконавчому комітету, депутатам у організації їх роботи. Роз’яснити окремі положення і зміни в законодавчих актах. Разом з тим почути думку жителів даної територіальної громади, пропозиції, зауваження, щодо діяльності органів місцевого самоврядування. Підняти не вирішені проблеми. Виробити ефективний підхід до їх вирішення.

Віктор Володимирович закликав актив територіальної громади працювати дружно, злагоджено. Тільки спільно можна вирішувати питання розвитку села, поліпшення умов проживання людей.

Про запровадження ринку земель, використання земель сільськогосподарського призначення, договори оренди землі вів мову заступник начальника відділу Держкомзему в районі О.А.Андрієнко

Роз’яснення основних положень Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" і "Про статус депутатів місцевих рад" надав керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.В.Зваричук.

З інформацією про організацію соціального захисту населення, види послуг, які надаються в районі, виступив начальник управління праці та соціального захисту населення В.В.Гарбуз.

Інформуючи присутніх про хід виконання в районі законодавства про зайнятість населення, заступник директора районного центру зайнятості Г.П.Гринчук акцентував увагу на видах соціальних послуг, змінах в законодавстві.

Головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в районі В.Й.Максимчук розповіла про зміни в нарахуванні мінімальних пенсій, основні напрямки Пенсійної реформи, виплату надбавок дітям-війни та інші новації в пенсійному законодавстві.

Завідувач організаційним відділом виконавчого апарату районної ради О.С.Шинкаренко і керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.В.Зваричук надали методичну та практичну допомогу з питань планування роботи в сільській раді, організації проведення прийому громадян, веденні діловодства і протокольної частини.

Головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді К.М.Кобилецька і начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Н.М.Мельник провели обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, пропагуючи здоровий спосіб життя серед жителів.

Голова районної ради В.В.Барчишин і Івашковецький сільський голова С.І.Копитко ознайомились з роботою закладів соціальної сфери та підготовкою їх до роботи в зимовий період.

 

liniy.jpg

admin_novrayrada

Заслухано звіти про фінансово-господарську діяльність директора районного центру кінообслуговування населення Семенка В.П., директора історико-краєзнавчого музею Онищук Н.Л., завідувача трудовим архівом Мищак Л.В., в.о. директора районної дитячо-юнацької спортивної школи Гаєвського А.М., завідувача центральної районної аптеки № 20 Бідної Р.Л.

В роботі постійної комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.Шинкаренко, головний лікар району В.Гладій, начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Власова, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Довганюк.

 

 

liniy.jpg