Сьогоднішня дата

Корисні посилання:

 you.jpg
 

 
  derzfond.jpg
  ukraso.jpg


  sociniciatuva.jpg
  misrozv.jpg
   gyrt.jpg   
bibliot.png
   
   
 
  
  bdt2.jpg
 
   
 
 
data.jpg 
 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

GISMETEO: Погода у смт Нова Ушиця
Ласкаво просимо на головну сторінку
admin_novrayrada

10102011.jpgСьогодні у Будинку рад відбулося останнє засідання комісії з відбору місцевих рад для участі у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», у якому взяв участь заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк.

За результатами семінару, проведеного у Новоушицькому районі 8 вересня цього року, було розглянуто заявки місцевих рад району на участь у Проекті.

Варто зазначити, що загалом на розгляд комісії надійшло 22 заявки від усіх сільських та селищної рад Новоушиччини. Усі вони були уважно розглянуті та проаналізовані.

Комісія, до складу якої входять представники облдержадміністрації, обласного підрозділу впровадження Проекту, районних рад та райдержадміністрацій, прийняла рішення, що у Проекті МРГ-2 візьмуть участь Вільховецька, Березівська, Івашковецька та Отроківська сільські ради. Ще чотири сільських ради внесено до складу резервних – Ставчанську, Косиковецьку, Заміхівську та Капустянську.

Попереду напружена робота з впровадження мікропроектів громад, яка триватиме наступні чотири роки.

liniy.jpg

admin_novrayrada
.jpg       

Голова районної ради В.В.Барчишин, керівники та спеціалісти районних державних служб зустрілися з депутатами, членами виконкому Івашковецької сільської ради, активом цієї громади.

Виступаючи перед присутніми Віктор Володимирович підкреслив, що мета заходу надати методичну і практичну допомогу апарату сільської ради, виконавчому комітету, депутатам у організації їх роботи. Роз’яснити окремі положення і зміни в законодавчих актах. Разом з тим почути думку жителів даної територіальної громади, пропозиції, зауваження, щодо діяльності органів місцевого самоврядування. Підняти не вирішені проблеми. Виробити ефективний підхід до їх вирішення.

Віктор Володимирович закликав актив територіальної громади працювати дружно, злагоджено. Тільки спільно можна вирішувати питання розвитку села, поліпшення умов проживання людей.

Про запровадження ринку земель, використання земель сільськогосподарського призначення, договори оренди землі вів мову заступник начальника відділу Держкомзему в районі О.А.Андрієнко

Роз’яснення основних положень Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" і "Про статус депутатів місцевих рад" надав керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.В.Зваричук.

З інформацією про організацію соціального захисту населення, види послуг, які надаються в районі, виступив начальник управління праці та соціального захисту населення В.В.Гарбуз.

Інформуючи присутніх про хід виконання в районі законодавства про зайнятість населення, заступник директора районного центру зайнятості Г.П.Гринчук акцентував увагу на видах соціальних послуг, змінах в законодавстві.

Головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в районі В.Й.Максимчук розповіла про зміни в нарахуванні мінімальних пенсій, основні напрямки Пенсійної реформи, виплату надбавок дітям-війни та інші новації в пенсійному законодавстві.

Завідувач організаційним відділом виконавчого апарату районної ради О.С.Шинкаренко і керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.В.Зваричук надали методичну та практичну допомогу з питань планування роботи в сільській раді, організації проведення прийому громадян, веденні діловодства і протокольної частини.

Головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді К.М.Кобилецька і начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Н.М.Мельник провели обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, пропагуючи здоровий спосіб життя серед жителів.

Голова районної ради В.В.Барчишин і Івашковецький сільський голова С.І.Копитко ознайомились з роботою закладів соціальної сфери та підготовкою їх до роботи в зимовий період.

 

liniy.jpg

admin_novrayrada

Заслухано звіти про фінансово-господарську діяльність директора районного центру кінообслуговування населення Семенка В.П., директора історико-краєзнавчого музею Онищук Н.Л., завідувача трудовим архівом Мищак Л.В., в.о. директора районної дитячо-юнацької спортивної школи Гаєвського А.М., завідувача центральної районної аптеки № 20 Бідної Р.Л.

В роботі постійної комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.Шинкаренко, головний лікар району В.Гладій, начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Власова, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Довганюк.

 

 

liniy.jpg